خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آاس: توافق راموس و رئال برای تمدید تا 2022

آاس: توافق راموس و رئال برای تمدید تا 2022

به نقل از آاس روند تمدید قرارداد سرخیو راموس به کندی پیش می رود و در حال حاضر هیچ مذاکره ای بین دو طرف در جریان نیست. فوریه گذشته بود که مشخص شد باشگاه رئال هرگز هیچ تماسی با رنه راموس برادر سرخیو به منظور تمدید قرار داد نداشته و با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال باشگاه فعلا موضوع تمدید قراردادها را به بعد موکول کرده است.

 

 

 

 

قرارداد سرخیو راموس ژوئن 2021 و زمانی که 35 ساله خواهد بود به اتمام می رسد و سران رئال معتقدند در طول فصل آینده فرصت برای گفت و گو خواهند داشت. در صورت شروع مذاکرات رئال پیشنهاد تمدید سال به سال را ارائه می دهد؛ در حالی که گفته می شود تمایل راموس به تمدید دو ساله است.

 

نشریه آاس امروز گزارش داد که سرخیو راموس و رئال هرچند هنوز پای میز مذاکره ننشسته اند ولی کاپیتان رئال با فلورنتینو پرز(رئیس) از فوریه گذشته توافق کرده تا قرارداد او تا سال 2022 تمدید شود و سپس سال به سال این قرارداد تمدید خواهد شد. در واقع سرخیو راموس پذیرفته است که تمدید قراردادش سال به سال باشد یعنی بر خلاف په په که این پیشنهاد را قبول نکرد و سه سال پیش از رئال جدا شد.

 

 

 

 

در رئال بر این عقیده اند که راموس تا 37 سالگی می تواند بالاترین سطح فوتبالش را ارائه دهد و حفظ او منطقی ترین کار ممکن خواهد بود. کاپیتان بیشترین دستمزد را در رئال دریافت می کند و به این ترتیب حداقل تا جام جهانی قطر پیراهن رئال را برعهده خواهد داشت. از آن گذشته سال 2022 شاهد رونمایی از سانتیاگو برنابئوی بازسازی شده خواهیم بود و راموس قطعا دوست دارد در برنابئوی جدید به میدان برود.

لازم به ذکر است که سرخیو راموس تاکنون در 640 بازی توانسته 91 گل برای رئال به ثمر برساند. او با رئال 4 بار نیز فاتح لیگ قهرمانان شده است.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .