خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آذری، حق رشد را از ذوب‌آهن به فولاد برد

آذری، حق رشد را از ذوب‌آهن به فولاد برد

یکی از مسائلی که سعید آذری همواره روی آن تاکید داشته دریافت حق آموزش بازیکنان جوانی است که در باشگاه تحت مدیریتش رشد کردند و به تیم‌های دیگر رفتند. او در ذوب‌آهن چندین بار باشگاه‌ها را محکوم کرد و حالا این رویه را در فولاد خوزستان نیز ادامه خواهد داد.

عارف عارف نیا مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان در این باره گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص پرونده 4 بازیکن تیم های پایه باشگاه فولاد کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال رأی را به سود این باشگاه صادر نموده که احکام صادره در مرحله اجرا بوده و به زودی در مجموع مبلغ 4 میلیارد ریال به حساب باشگاه فولاد واریز می‌گردد.

وی بیان کرد: حکم مربوط به پرونده یک بازیکن دیگر نیز هفته آینده صادر خواهد شد. در صورتی که این حکم نیز به سود باشگاه باشد مبلغ 1 میلیارد و 250 میلیون ریال عاید باشگاه فولاد خواهد شد. به تازگی پرونده حق آموزش سه بازیکن دیگر که مبلغ آن نیز در مجموع 3 میلیارد و 700 میلیون ریال است را در کمیته تعیین وضعیت به جریان انداخته‌ایم و منتظر صدور حکم آن کمیته هستیم.

مدیر حقوقی فولاد در انتها نیز گفت: از آنجایی که باشگاه فولاد به عنوان یکی از باشگاه های سازنده در کشور شناخته می‌شود و بازیکنان زیادی را به تیم های مختلف صادر کرده بر اساس سیاست باشگاه در حال بررسی موارد دیگری از این قبیل هستیم تا از این طریق بتوانیم منبع درآمدی برای پرورش بازیکنان جدید جهت پشتوانه سازی تیم بزرگسالان ایجاد کنیم و همچنین نیم‌نگاهی به فروش بازیکن به تیم‌های دیگر در سطح لیگ برتر و حتی لیگ‌های بین‌المللی داشته باشیم.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .