مجله اینترنتی ایما » اخبار » اخبار ورزشی » آذری: بعضی ها از مدیریت فقط کت شلوار را می شناسند

آذری: بعضی ها از مدیریت فقط کت شلوار را می شناسند

به گزارش “مجله ایما”، سعید آذری در حاشیه پیروزی فولاد مقابل پیکان گفت: فولاد راه سختی برای موفقیت خواهد داشت اما داریم یکی یکی گام های موفقیت را بر می داریم. از همه تشکر می کنم و به بازیکنانم هم تبریک می گویم که چنین بازی سختی را بردند.

 

او افزود: هدف ما همان هدف کلی فوتبال است؛ یعنی تلاش و مبارزه تا آخرین نفس. ما کسی را تحت فشار نمی گذاریم. جواد به بهترین نحو کارش را انجام می دهد و از او تشکر می کنم. کار کردن با امثال نکونام برای من افتخار است. من از او یاد می گیرم. هیچ فشاری هم نیست و او راحت کارش را ادامه می دهد. مطمئنم که این روش جواب می دهد. حمایت مدیران عالی رتبه کارخانه آقای علی محمدی، هیئت مدیره و هواداران ما باعث می شود فولاد به همان مسیری که قبلا بوده و موفق هم بوده برگردد. هیچ فشاری نیست و تنها انتظار من از جواد و بچه ها فقط جنگیدن تا آخرین لحظه است مثل همین امروز.

آذری درباره ماجراهای نام نویسی انتخابات فدراسیون گفت: من درباره آدم ها حرفی نمی زنم. بالاخره این افراد همه در فوتبال این مملکت زحمت کشیده اند. آقای بهاروند سالها مدیر باشگاه بوده، رئیس هیئت لرستان بوده و زحمت کشیده. آقای نبی، کاشانی و تمام افراد. اینها به آدم فشار نمی آورد ولی وقتی می بینید یک افرادی برای هیئت رئیسه کاندیدا می شوند که از مدیریت فقط کت و شلوار پوشیدن را می دانند و از بیرون هم ساپورت می شوند، این خوب نیست.

 

وی ادامه داد: بحث اساسی من فقط اصلاح اساسنامه است علی رغم اینکه همکار خوبم آقای نصیرزاده گفته بود این اساسنامه ایراد ندارد، به نظرم اساسنامه ایرادات واقعی دارد. ایرادات را استخراج کرده ام. اگر فدراسیون یک سازمان مستقلا حقوقی است، باید ساختارش مشخص باشد. یک سری تداخل ها بین سازمان لیگ و فدراسیون وجود دارد که  این معضلات باید حل شود. من ایراد اساسی ام به نوع اساسنامه است و اختیاراتی که برای ایجاد بی نظمی، به وجود می آورد.

 

مدیرعامل فولاد در مورد این موضوع که به روسای هیئت های استانی رای دادن به یک گزینه خاص سفارش می شود، گفت: من این را توهین به اعضای مجمع می دانم. این افراد دو سه دوره قبل هم این شایعات بود. من فکر نمی کنم که وزیر ورزش یا معاونین او با این شیوه بخواهند دخالت کنند. گذشته هم نشان داده که مجمع تصمیم خودش را خواهد گرفت. از اعضای مجمع هم خواهش می کنم که با درایت دنبال این باشند و قبل از انتخابات، تکلیف این اساسنامه پر از ایراد را مشخص کنند. چون طبق همین موارد اساسنامه، 10 نفر از اعضای مجمع می توانند از دبیر کل برای جلسه مجمع فوق العاده برای بازنگری اساسنامه سوال کنند و دبیر کل موظف است ظرف مدت 21 روز مجمع فوق العاده را برگزار کند.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .