خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آرات می‌خواهد لیونل مسی شود!

آرات می‌خواهد لیونل مسی شود!

آرات حسینی بعد از روزهایی که بخاطر بگو مگوهای مجازی دچار حواشی زیادی شده بود دوباره روند قبلی خود را که تمرین کردن انجام حرکات نمایشی کار با توپ و … است را دنبال کرده و باز هم مورد توجه رسانه‌های خارجی قرار گرفته است.

 

حدود ۶ روز قبل ویدئویی در صفحه اینستاگرامی آرات حسینی انتشار یافت که در آن عنوان شده بود این نوجوان مستعد ایرانی رکورد زدن ۳ هزار روپایی را به ثبت رسانده و توانایی‌های بیشتر خود را نشان داده است.

 

این حرکت آرات حسینی مورد توجه رسانه‌های خارجی از جمله مارکا اسپانیا و سان انگلیس قرار گرفته و این دو رسانه خارجی به تمجید از او پرداخته و این نوجوان ایرانی را جانشین لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا دانستند.

 

مارکا اسپانیا با انتشار مطلب آرات حسینی در صفحه اصلی سایت خود و انتشار ویدئوی او در مطلبی نوشته است: «این پسر ۶ ساله که قبلا خودش را به‌عنوان جانشین لیونل مسی پیشنهاد داده بود موفق شده ۳ هزار روپایی را بدون هیچ وقفه‌ای بزند. او معمولا با پدرش تمرین می‌کند و ویدئوهای خود را در فضای مجازی می‌گذارد.»

 

 

نشریه سان انگلیس نیز با انتشار گلچینی از ویدئوهای جالب توجه آرات نوشته است: «این کودک ۶ ساله با تلاش خود توانسته ۳ هزار روپایی را پشت سر هم بزند. او همچنین بدن سیکس پکی خود را به نمایش گذاشته و در راه تبدیل شدن به یک لیونل مسی دیگر راه خود را ادامه می‌دهد.»

 

 

در بخش دیگری از تمجیدهای سان از آرات حسینی عنوان شده که او به همراه پدرش مشغول تمرین است و این فوتبالیست ایرانی بارها گفته که می‌خواهد جانشین لیونل مسی باشد و در بارسلونا بازی کند.

 

سان اشاره کرده که آرات حسینی از سال ۲۰۱۷ و با بالا رفتن از دیوار و بعد از آن حرکات تکنیکی فوتبالی توجه زیادی را در اینستاگرام به خود جلب کرده و در حال حاضر طرفداران و مخاطبان چند میلیونی دارد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .