خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آرتتا: بازگشت به اتحاد یک اتفاق عجیب خواهد بود

آرتتا: بازگشت به اتحاد یک اتفاق عجیب خواهد بود

میکل آرتتا در پایان سال ۲۰۱۹ و پس از سه سال که به عنوان دستیار اول پپ گواردیولا در کنار او حضور داشت منچستر سیتی را ترک کرد و این بار در قامت سرمربی هدایت تیم دوران بازی خود یعنی آرسنال را برعهده گرفت. نتایج تیم آرتتا در ابتدا ناامیدکننده بود اما رفته رفته همه چیز بهتر شد و آرسنال پیش از تعلیق رقابت ها به دلیل شیوع ویروس کرونا به بهترین فرم خود در فصل جاری رسید.

 

حالا اما سرنوشت اتفاق جالبی را رقم زده و تیم میکل آرتتا در اولین بازی خود بعد از وقفه سه ماهه در رقابت ها باید به مصاف منچسترسیتی برورد. سرمربی آرسنال در این باره گفت: این یک اتفاق عجیب خواهد بود و من نمی توانم آن را انکار کنم. من همه را در آنجا می شناسم و چهارسال باشکوه را با بازیکنان و سایر اعضا پشت سر گذاشتم. بسیار هیجان زده هستم و این یک اتفاق خاص برای من خواهد بود. مشتاقانه منتظر هستم و نمی‌توانم برای این تقابل صبر کنم.

 

 

 

 

آرتتا در ادامه پیرامون برگزاری بازی‌ها با پروتکل های بهداشتی خاص نیز گفت: آنچه که در بوندسلیگا اتفاق افتاد می‌تواند به ما کمک کند که اقدامات خوبی را انجام بدهیم. فوتبال به شور و انرژی نیاز دارد اما وقتی شما آن را از دست می دهید(هواداران) همه چیز به تعادل می‌رسد. ما باید برای رفتن به آنجا آماده باشیم و در بازی به پیروزی برسیم.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .