خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آرزوی آگوئرو برای بازی برگشت مقابل رئال

آرزوی آگوئرو برای بازی برگشت مقابل رئال

  منچسترسیتی تا پیش از تعطیلی رقابت های فوتبال در اروپا توانسته بود دست به کار بزرگی در لیگ قهرمانان بزند. شاگردان پپ گواردیولا رئال را در بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و در برنابئو 1-2 مغلوب کردند تا در آستانه صعود قرار بگیرند ولی شیوع کرونا باعث تعطیلی تمامی بازی ها شد. در حال حاضر نیز مشخص نیست که لیگ قهرمانان از سرگرفته خواهد شد یا خیر.

 

 

 

 

سرخیو آگوئرو ستاره منچسترسیتی دوست دارد هر طور شده بازی ها از سر گرفته شوند.

او به ال چیرینگیتو گفت:« 15 روز پیش به ما گفتند که از 4 می(15 اردیبهشت) تمرینات شروع خواهند شد ولی قرار است جلسه دوباره ای داشته باشیم. با شرایط فعلی که لیگ ها تعطیلند دشوار بتوان تصور کرد که لیگ قهرمانان از آگوست ادامه پیدا کند. وقتی به فوتبال بر می گردیم که تنش ها کاهش پیدا کرده باشد و در حال حاضر موضوع اصلی این است که بتوان به نحوی بازی ها را از سر گرفت.

دوست دارم تعطیلی فوتبال تمام شود و هواداران هم به ورزشگاه بیایند. آرزویم این است که بتوانیم بازی برگشت برابر رئال را برگزار کنیم و هواداران نیز در اتحاد حضور داشته باشند. می دانم که کار ساده ای نیست ولی در مادرید نتیجه بسیار خوبی گرفتیم و حیف است لیگ قهرمانان باطل شود. یک سال و نیم از قراردادم باقیمانده و دوست دارم با سیتی فاتح لیگ قهرمانان شوم.»

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .