خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آریا برتر پرحاشیه ترین اسپانسر تاریخ 

آریا برتر پرحاشیه ترین اسپانسر تاریخ 

 ظاهرا قرار نیست دردسرهای شرکت آریا برتر برای استقلال تمام شود و هر روز اخبار جدیدی از این شرکت و دردسرهایی که برای استقلال درست می کند به گوش می رسد.

 

آریا برتر شرکتی است که در زمان مدیرعاملی امیرحسین فتحی به عنوان کارگزار با استقلال قرارداد امضا کرد و در این بین زیرساخت هایی مثل تلویزیون اینترنتی و همچنین کانال یوتیوب باشگاه استقلال را راه اندازی کرده است هرچند که در این دو سه سال گذشته مدیران  استقلال نتوانسته اند بهره برداری از این امکانات کنند.

 

اما سوال اصلی این است که آیا فعالیت  شرکت آریا برتر آورده ای برای استقلال داشته است؟ به گفته مدیران باشگاه استقلال جواب این سوال حداقل در مورد سال 98 منفی است و این شرکت ریالی برای باشگاه آورده مالی نداشته است.

 

به گفته مدیران استقلال تنها کمک این شرکت به این باشگاه اعطای 9 میلیارد به عنوان قرض الحسنه بوده است که اتفاقا آبی ها باید بابت هر روز دیرکرد در باز پرداخت آن جریمه 40 میلیونی پرداخت کنند. 

 

اما این شرکت در این مدت دردسرهای زیادی برای مدیران باشگاه استقلال ایجاد کرده است و شرکت فولاد متین کارگزار جدید این باشگاه به دلیل شکایت آریا برتر فعلا کمک های مالی خود را به این باشگاه قطع کرده است و تا قانونی شدن قراردادش حاضر نیست به استقلال کمک مالی کند.

 

از طرف دیگر شکایت شرکت آریا برتر از احمد سعادتمند به دلیل عقد غیر قانونی قرارداد با شرکت فولاد متین باعث شده که حکم جلب مدیرعامل استقلال صادر شود و شاید بتوان گفت ضرر همکاری با آریا برتر از فواید آن به مراتب بیشتر بوده است. 

 

در روزهایی که استقلال درگیر پرونده بویان و شفر است طرح دعوای آریا برتر با سعادتمند شرایط  این تیم را بحرانی تار از گذشته کرده است و ممکن است آبی ها با دردسر بزرگ روبرو شوند.
.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .