خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آغاز تمرینات پرسپولیس بعد از 71 روز تعطیلی

آغاز تمرینات پرسپولیس بعد از 71 روز تعطیلی

شاگردان یحیی گل محمدی که با 10 امتیاز اختلاف نسبت به سپاهان در صدر جدول ایستاده‌اند بعد از پشت سر گذاشتن تست کرونا امروز تمرینات خود را استارت می‌زنند. این در حالی است که در این مدت پرسپولیسی ها یکی از معدود تیم هایی بودند که خواستار برگزاری ادامه لیگ یا اتمام مسابقات با تعیین قهرمان بودند و حالا این فرصت را دارند که با کسب چند پیروزی به چهارمین قهرمانی متوالی خود دست یابند.

 

پرسپولیس پیش از نوروز در دو مقطع باوجود تعطیلی مسابقات تمرینات خود را از سر گرفت اما هر بار گل محمدی مجبور شد که برنامه اش را تغییر دهد. قرمزها بعد از بازی شهرخودرو در چارچوب هفته بیست و یکم تا روز 12 اسفند تمرین کردند ولی در نهایت یحیی دستور به تعطیلی تا اطلاع ثانوی داد. چند هفته بعد دوباره کار از سر گرفته شد اما بعد از تمرین روز جمعه 23 اسفند بار دیگر کار به تعطیلی کشید.

 

در شرایطی که آن موقع قرار بود از اولین شنبه سال 99 کار آغاز شود تعویق مسابقات تا خرداد سبب شد تا شنبه موعود حالا و 70 روز دیرتر فرا برسد. پرسپولیسی ها امروز ساعت 17 و بعد از دو ماه و 9 روز تمرینات خود را از سر خواهد گرفت و امیدوارند در اولین بازی های خود مقابل پیکان شاهین و ماشین سازی به برتری برسند تا شرایط خوب خود را در جدول ادامه دهند.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .