خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آغاز تمرینات یاران محرمی با ۵ نفر(عکس)

آغاز تمرینات یاران محرمی با ۵ نفر(عکس)

تمرینات تیم فوتبال دینامو زاگرب کرواسی که از روز بیست و چهارم اسفندماه ۹۸ تعطیل شده و قرار بود تنها به مدت ۱۰ روز برگزار نشود بعد از وقفه یک ماه و نیمه از سر گرفته شد که در نخستین جلسه صادق محرمی حضور نداشت.

 

همانطور که باشگاه دینامو زاگرب از پیش اعلام کرده بود تمرینات در هر نوبت با حضور تنها پنج بازیکن پیگیری شد تا به این شکل از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود و دستورات وزارت بهداشت کرواسی مورد توجه قرار بگیرد.

 

 

در نخستین جلسه تمرینی یاران محرمی که عصر دیروز دوشنبه در مجموعه ورزشی ماکسیمیر زاگرب برگزار شد ایگور یوویچویچ سرمربی جدید دینامو تنها ۵ بازیکن را تمرین داد و خود او نیز در کار با توپ آنها مشارکت کرد؛ همچنین دروازه‌بانان این تیم نیز زیر نظر مربی گلرها به تمرین پرداختند.

 

یوویچویچ که نخستین جلسه تمرینی‌اش با دینامو زاگرب را تجربه می‌کرد و با زدن ماسک و همراه داشتن دستکش لاتکس در زمین حاضر شده بود تاکید داشت که تمام مسائل بهداشتی را برای شروع تمرینات در نظر گرفتند ولی با توجه به محدودیت‌های عنوان شده کار سختی برای ارائه موارد تاکتیکی به شاگردان‌اش و کار با توپ دارند چراکه آنها مدت زیادی از تمرینات فاصله داشتند.

 

 

با توجه به اینکه قرار است تمرینات دینامو زاگرب در هر جلسه با حضور پنج بازیکن برگزار شود نفرات این تیم در قالب ۶ گروه مجزا و زیر نظر مربیان و کادر پزشکی به تمرین می‌پردازند که صادق محرمی نیز به زودی به تمرینات دینامو اضافه خواهد شد تا زودتر از هر بازیکن ایرانی دیگری پس از شیوع ویروس کرونا در قالب تمرینات تیمی پا به توپ شود.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .