خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آنچلوتی: لادسیما را مدیون دو بازیکن هستم

آنچلوتی: لادسیما را مدیون دو بازیکن هستم

کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی بین سال های 2013 تا 2015 سرمربی رئال بود و با این تیم موفق به کسب 4 عنوان قهرمانی شد. مهمترین این قهرمانی ها قطعا به چمپیونزلیگ بر می گردد. کارلتو توانست پس از 12 سال رئال را قهرمان اروپا کند و مقدمه ای شد برای قهرمانی های پی در پی رئال در چمپیونزلیگ.

آنچلوتی در انتهای فصل 15-2014 از سوی فلورنتینو پرز اخراج شد و سپس هدایت بایرن و ناپولی را برعهده گرفت. او اکنون سرمربی اورتون است.

 

 

 

 

رئال در فینال 2014 لیگ قهرمانان و در یک بازی دراماتیک توانست 4-1 بر اتلتیکو پیروز شود. سرخیو راموس با گل تساوی دقیقه 93 کار را به وقت های اضافه کشاند و سپس گرت بیل مارسلو و رونالدو گل های بعدی را به ثمر رساندند.

 

کارلتو با یادآوری خاطره فتح لادسیما گفت:« تک تک بازیکنانم در آن قهرمانی سهیم بودند ولی به خصوص می توانم به رونالدو و سرخیو راموس اشاره کنم. رونالدو در هر بازی تضمین گل برای شماست و نیازی نیست که به بازیکنی مثل او وظایف دفاعی محول کنید. او باید در خط حمله بماند و ذهنش را به گلزنی متمرکز کند.

سپس باید به سرخیو راموس اشاره کنم. نقطه قوت راموس نه تکنیکی و نه تاکتیکی که در شخصیت و قدرت رهبری بالای اوست. راموس به خوبی می تواند یک تیم را با خود همراه کرده و به هم تیمی هایش انگیزه بدهد. وقتی صحبت از بازی های بزرگ است راموس تبدیل به بازیکنی دیگر می شود. در آن مقطع راموس کمک بسیاری به من کرد و بازیکنی بسیار ارزشمند در قهرمانی دهم رئال بود.»

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .