خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آنچلوتی و افشای راز موفقیت کار با کریس رونالدو

آنچلوتی و افشای راز موفقیت کار با کریس رونالدو

به  گزارش ورذزش سه رونالدو در روزهای حضور کارلو آنچلوتی روی نیمکت رئال مادرید در اوج قرار داشت و زیر نظر او بعد از مدت ها مرد سال فوتبال جهان شد. حالا سرمربی ایتالیایی راه و روش مدیریت ستاره ای در اندازه های رونالدو را فاش کرده است.

 

کارلو آنچلوتی گفت: من فکر می کنم وقتی سرمربی هستید باید یک روز کار در رئال مادرید را امتحان کنید. من دو سال را در آنجا گذراندم و این یک تجربه فراموش نشدنی بود زیرا فکر می کنم رئال مادرید تصویری خیلی بهتر از آنچه از بیرون پیداست دارد.

 

 

به هر کجا که رفتیم و در هر کشوری افراد زیادی وجود داشتند که می خواستند شما را ببینند و از تیم حمایت کنند بنابراین این یک تجربه فراموش نشدنی بود. رئال مادرید یک ارگان فوق العاده با یک زمین تمرین عالی و یک تیم درخشان بود. واقعیت این است که آنها 12 سال بود نتوانسته بودند قهرمان لیگ قهرمانان شوند و این تبدیل به وسواس برای آنها شده بود زیرا رئال مادرید عادت داشت بارها در لیگ قهرمانان موفق شود و من در سال اول این شانس را داشتم که به این عنوان دست یابم.

 

همانطور که به زین الدین زیدان گفتم لازم نیست تیم تان را حول محور کریستیانو رونالدو بسازید و شما باید اجازه بدهید بازیکنان در زمین راحت باشند. بازیکنان در رئال مادرید باید با هم همکاری کنند زیرا کار تیمی مهمترین قسمت بازی است اما مهاجمی مانند رونالدو که قادر به گلزنی در هر بازی است اطلاعات دفاعی زیادی لازم ندارد. این ساده ترین راه برای هدایت یک بازیکن فوق العاده است زیرا آنها حرفه ای و جدی هستند و شخصیت و انگیزه دارند بنابراین این ساده ترین راه است.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .