خانه » اخبار » اخبار ورزشی » احتمال جشن قهرمانی لیورپول در ورزشگاه بی‌طرف

احتمال جشن قهرمانی لیورپول در ورزشگاه بی‌طرف

درحالیکه اعلام از سر گیری رقابتهای لیگ برتر از تاریخ 17 ژوئن (28خرداد) شور و هیجان خاصی در بین تیمهای لیگ برتری بوجود آمده روزنامه دیلی‌میل از یک نگرانی در باشگاه لیورپول پرده برداشته و می‌گوید این احتمال وجود دارد دیداری که قرمزهای آنفیلد در آن قهرمانی این فصل‌شان را قطعی می‌کنند در ورزشگاهی بی‌طرف برگزار شود.

 

 

با اینکه پلیس بریتانیا به لیگ برتر اعلام کرده با اینکه اکثر مسابقات در ورزشگاه‌های یکی از دو تیم برگزار شود مشکلی ندارد اما نسبت به تعدادی از مسابقات حساس بین تیمهای بزرگ ابراز نگرانی کرده. نگرانی پلیس از این بابت است که هواداران تیمها در بیرون استادیوم تجمع کنند. به همین خاطر پلیس خواسته که تعدادی از بازی‌ها در ورزشگاه‌های بی‌طرف برگزار شود.

 

بر اساس اعلام دیلی‌میل دیداری که می‌تواند قهرمانی لیورپول در این فصل را قطعی کند یکی از این بازی‌ها است. دیداری که دربی بندر لیورپول هم خواهد بود.

 

 

شاگردان یورگن کلوپ که 9 بازی دیگر در پیش دارند با تیم دوم جدول منچسترسیتی 27 امتیاز فاصله دارند. سیتی که 10 بازی دیگر در پیش دارد اولین بازی‌اش را در تاریخ 17 ژوئن مقابل آرسنال برگزار خواهد کرد. اگر سیتی در این بازی بازنده شود لیورپول این فرصت را خواهد داشت که با پیروزی مقابل اورتون قهرمانی‌اش را قطعی کند.

 

ولی با توجه به نگرانی پلیس از برگزاری بازی‌های حساس که بدون شک دربی مرسی‌ساید در گودیسون پارک خانه اورتون یکی از آنها خواهد بود احتمال می‌رود که این دیدار در ورزشگاهی بی‌طرف برگزار شود و در نتیجه ممکن است شاگردان کلوپ قهرمانی‌شان را در ورزشگاه تیمی ثالث جشن بگیرند.

 

 

.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .