خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اخباری: امسال بیشتر بدنسازی کردیم تا بازی!

اخباری: امسال بیشتر بدنسازی کردیم تا بازی!

”” و به نقل از میزان محمدرضا اخباری در ارتباط با وضعیت این روز‌های خود و تیم فوتبال تراکتور تبریز اظهار داشت: تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا دوباره بتوانم درون دروازه تراکتور قرار بگیرم. به لطف خدا مصدومیتم کامل برطرف شده و از فروردین کاملاً آماده بودم؛ هرچند تمرینی برگزار نمی‌شد که به تمرینات گروهی برگردم.

 

وی در ادامه در خصوص از سرگیری مسابقات لیگ نوزدهم تصریح کرد: برای ادامه لیگ تابع قوانین هستیم و برای آغاز بازی‌ها آمادگی داریم اما واقعیت این است که نگران هستیم. درست است که آمادگی این را داریم که ۹ بازی آینده را انجام دهیم اما مثلاً من خودم یک دختر دو ساله دارم و واقعاً نگران هستم.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتور تبریز پیرامون شرایط فعلی شهر تبریز افزود: شیوع کرونا در حال حاضر در تبریز کاهش پیدا کرده و امیدوارم بتوانیم در همین شهر میزبان تیم‌ها باشیم چون بازی در شهر‌های امن مشکلات خودش را دارد. چون به هر حال باید برویم در فرودگاه و هتل و سایر مکان‌ها و این موضوع ریسک ابتلا به کرونا را برای بازیکنان افزایش می‌دهد.

 

اخباری در مورد وضعیت حال حاضر فوتبال کشور گفت: باید بپذیریم شرایط سختی است امسال بیشتر بدنسازی کردیم تا بازی. الان سه ماه است که بازی نکردیم و کمتر از یک ماه فرصت بدنسازی داریم. اگر بخواهیم قبل از لیگ بیستم هم بدنسازی کنیم چهارمین بدنسازی در فاصله یک سال می‌شود که واقعاً دشوار است.

 

وی در پایان درباره آینده لیگ نوزدهم خاطرنشان کرد: امیدوارم مسئولان برگزاری مسابقات با آرامش و بدون عجله منطقی‌ترین تصمیم را بگیرند و اگر قرار شد مسابقات از سرگرفته شود آرزو می‌کنم به خوبی لیگ به اتمام برسد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .