خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اخبار نقل و انتقالاتی بارسا شگفت انگیز است

اخبار نقل و انتقالاتی بارسا شگفت انگیز است

باشگاه بارسلونا پس از شیوع کرونا و مسدود شدن منابع مالی تصمیم به کاهش دستمزد بازیکنانش گرفت. پس از چند جلسه مذاکره در نهایت بازیکنان با درخواست باشگاه موافقت کردند. بارسلونا ضرری 200 میلیون یورویی را از بابت کرونا متحمل شده ولی تقریبا روزی نیست که در رسانه ها اخباری در مورد نقل و انتقالات جاه طلبانه این باشگاه منتشر نشود.

لائوتاور مارتینز میرالم پیانیچ و حتی نیمار در فهرست خرید بارسلونا هستند.

 

 

 

 

جوردی رورس مدیر گروه رسانه ای مدیاپرو در مصاحبه با مارکا نسبت به مشکلات اقتصادی بارسا هشدار داد و گفت:« چند وقتی است که می گویم بارسلونا یک حفره بزرگ در خزانه خود دارد و عجیب اینکه هیچکس نگران این قضیه نیست. به نظر کسی توجهی به این مشکل بزرگ ندارد. اخبار نقل و انتقالاتی بارسا را که می شنوم شگفت زده می شوم. بارسا پس از شیوع کرونا با بدهی های ناخواسته ای روبرو شده است و یکسری پول ها دیگر باز نخواهند گشت.

دیگر شاهد خریدهای عجیب و غریب و خارج از عرف بالای 100 میلیون یورویی نه در بارسا که در هیچ باشگاهی نخواهیم بود چرا که منابع مالی آنقدر محدود شده اند که هیچ باشگاهی نمی تواند به راحتی ریخت و پاش کند. خیلی از باشگاه ها با این معضل دست به گریبان هستند و به خصوص در بارسا این معضل شدیدتر است.»

 

 

 

 

رورس ادامه داد:« هیچ باشگاهی دیگر 150 میلیون یورو برای جذب بازیکن هزینه نمی کند. دیگر چنین پولی وجود ندارد. حتی از بانک ها هم نمی توان درخواست وام های کلان کرد. باشگاه های فروشنده به سحتی به شما اعتماد می کنند و آنها هم حالا به داشته های شان نیاز دارند. معاوضه بازیکن هم به سادگی میسر نخواهد بود و برای مثال دیگر خبری از معاوضه هایی مثل معاوضه 30 میلیون یورویی نتو و سیله سن بین بارسا و والنسیا هم نخواهیم بود.»

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .