خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ادامه اتفاقات عجیب در هیات فوتبال جم!

ادامه اتفاقات عجیب در هیات فوتبال جم!

چند روز قبل بود که امیرحسین محتشم رییس فوتبال استان بوشهر در حکمی ناگهانی فردی به نام عباس موسوی را به عنوان رییس فوتبال شهرستان جم منصوب کرد. این انتخاب در حالی انجام شد که طی سال های گذشته محمد اسدی به عنوان رییس هیات فوتبال شهرستان جم خدمات ارزنده ای را به فوتبال این شهرستان ارائه کرد و مورد وثوق بسیاری از اهالی فوتبال بوده است.

اسدی در سال های گذشته که پارس جنوبی به لیگ برتر رسیده در هیات فوتبال عملکرد موفقی داشت و به خاطر زحماتی که کشیده برکناری اش عجیب به نظر می‌رسید. از این رو کنار گذاشتن اسدی با واکنش بسیاری از مسئولان شهرستان جم مواجه شد و البته که مشخص شد این تصمیم با دخالت مستقیم بهروزیان فر مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر صورت گرفته است.

این اتفاقات اما پایان ماجرا نبود و با گذشت 24 ساعت از معارفه موسوی به عنوان رییس هیات فوتبال جم محتشم حکم دیگری زد که به منزله برکناری رییس منصوب خودش بود! او که صراحتا اعلام کرده بود بنا به درخواست مدیرکل اداره ورزش استان تصمیم به برکناری اسدی گرفته تنها یکروز بعد از انتخاب فرد جدید او را برکنار کرد و یک سرپرست برای هیات جم انتخاب کرد.

حالا اما با گذشت یک هفته از عزل موسوی او دوباره حکم جدیدی گرفته است. با حکم جدید محتشم موسوی دوباره رییس هیات فوتبال شهرستان جم شده تا یکی از عجیب ترین اتفاقات فوتبال ایران را شاهد باشیم.

.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .