خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ادامه لیگ های سوئد و لهستان از خرداد ماه

ادامه لیگ های سوئد و لهستان از خرداد ماه

“” اتحادیه فوتبال لهستان در مورد تاریخ از سرگیری مسابقاتش تصمیم گرفت. براساس وب سایت رسمی این سازمان مسابقات از 30 می(10 خرداد) از سر گرفته می شود.

برنامه ریزی شده است که این مسابقات پس از 30 ژوئن(10 تیر) به پایان برسد. در این دوره بازی های باقیمانده از مرحله دوم و پلی آف برگزار می شود.  همچنین بازی های به تعویق افتاده جام حذفی لهستان در تاریخ 27 ماه می(7 خرداد) برگزار می شود. پس از این قرعه کشی مرحله نیمه نهایی برگزار می شود.

 

 

 

 

مسابقات قهرمانی لهستان در 13 مارس به دلیل همه گیری ویروس کرونا که کشورهای زیادی را در اروپا درگیر خودش کرده است به حالت تعلیق درآمد. براساس آخرین داده ها تقریباً 10 هزار مورد COVID-19 در کشور لهستان ثبت شده است و در نتیجه آن  401 نفر جان باختند تقریبا یک هزار و سیصد نفر بهبود یافتند.

 

 

 

 

همچنین مسابقات لیگ سوئد نیز از اواسط ژوئن برگزار می شود. این خبر در وب سایت رسمی مسابقات لیگ سوئد درج شده است. مسئولان فوتبال در کشور سوئد در تلاشند تا فصل را در تاریخ 14 ژوئن(25 خرداد) یا حدوداً یک هفته بعد از این تاریخ آغاز کنند. این خبر قبلاً به باشگاهها اعلام شده است که با این تاریخ موافقت کرده اند و تمریناتشان را شروع کردند.

این لیگ در نظر دارد رقابت های قهرمانی را با حضور تماشاگران روی سکوها آغاز کند اما در عین حال دائما بر پیشرفت اوضاع نظارت دارد. براساس آخرین اطلاعات در سوئد بیش از 15  هزار مورد COVID-19 ثبت شده است.

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .