خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ادعای عجیب پیرمرد ۷۶ ساله برای حضور در میلان!

ادعای عجیب پیرمرد ۷۶ ساله برای حضور در میلان!

رالف رانگنیک محبوب ترین گزینه تابستان امسال در میلان برای پذیرش سرمربیگری این تیم محسوب می شود و مذاکراتی نیز برای پذیرش این پست با سرمربی باتجربه آلمانی انجام شده است. اما حالا جیانی ریورا علاقه دارد در سن بالا هدایت این تیم را بر عهده گیرد. جیانی ریورا بین سالهای 1960 تا 1979 بیش از 600 بازی برای میلان انجام داد و با کسب سه اسکودتو دو جام باشگاه های اروپا و سه جام برندگان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه محسوب می شود.

 

 

 

ریورا در عرصه ملی نیز روزهای موفقی را سپری کرد و بخشی از تیم قهرمان ایتالیا در رقابت های یورو 1968 بود. حالا و دو ماه قبل از تولد 77 سالگی ریورا مدعی شد ایده های متفاوتی برای فوتبال دارد و اگر میلان به او نیاز داشته باشد حاضر است هدایت این تیم را بر عهده گیرد.

 

جیانی ریورا گفت: وقتی من بازی می کردم هرگز به دیگران نگاه نمی کردم. من ایده خودم را برای حمله در فوتبال داشتم و حالا می خواهم آن را عملی کنم. من اخیرا مدارک خود را گرفته ام و اکنون می توانم یک تیم را هدایت کنم. در واقع اگر میلان به کمک احتیاج داشته باشم من اینجا هستم و می توانم هدایت این تیم را بر عهده گیرم.

 

 

 

 

دومین تیم پرافتخار اروپا طی سال‌های اخیر اصلاً وضعیت خوبی را تجربه نکرده و از روزهای خاطره انگیز گذشته فاصله گرفته است. ریورا اما حالا ادعا کرده که می‌تواند میلان را به روزهای خوش گذشته بازگرداند. هرچند که به نظر نمی رسد سران روسونری خیلی روی صحبت های او حساب کنند.

 

این مصاحبه اسطوره میلان واکنش‌هایی را از سوی هواداران این تیم و حتی طرفداران تیم های رقیب در پی داشته است که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 

میلان در سال‌های گذشته مربیان زیادی را امتحان کرده؛ یک بار هم این فرصت را به ریورا بدهید.

 

این روزها همه می‌خواهند مربی میلان شوند؛ شما چطور؟

 

ریورا اسطوره باشگاه به حساب می‌آید. نباید صحبت‌هایش مورد تمسخر قرار بگیرد.

 

چه کسی چه می داند شاید میلان هشتمین قهرمانی خود در اروپا را با او به دست بیاورد.

 

اعتماد به نفس ریو را در این سن مثال زدنی و بسیار جذاب است.

 

شاید با مربیگری ریورا در میلان فرگوسن هم تصمیم بگیرد که به منچستریونایتد برگردد.

 

 
.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .