خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ارائه نقشه راه 150 صفحه‌ای فوتبال پایه به AFC

ارائه نقشه راه 150 صفحه‌ای فوتبال پایه به AFC

اکبر محمدی رئیس کمیته جوانان در خصوص ارتباط ویدیویی  با رئیس کمیته جوانان با لاسلو- مدیر فوتبال پایه AFC گفت: من به همراه مرتضی محصص رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال امروز ارتباط تصویری را با لاسلو و یکی از اعضای پنل کمیته جوانان برقرار کرده و درباره برنامه توسعه  کیمته جوانان نخبه AFC به بررسی و ارزیابی پرداختیم.

وی ادامه داد: وضعیت کشورهایی که در این برنامه اقدام کرده و عضو هستند توسط این کمیته ارزیابی می شود. بر همین اساس امروز در خصوص سیستم استعدادیابی مربیان ملی استعدادهای موجود در ایران وضعیت لیگ های پایه آکادمی های فوتبال ایران یک‌سری اطلاعاتی که قبلا توسط کمیته جوانان به AFC داده  شده بود ارزیابی صورت گرفت  و در نهایت مسئولین این کمیته جزئیات بیشتری را از ما خواستند تا تصویر کلی و شفاف تری از فوتبال ایران داشته باشند.

محمدی که با سایت فدراسیون صحبت کرده است در ادامه بیان کرد: اطلاعات و وضعیت آکادمی سپاهان را به عنوان آکادمی نمونه در فوتبال کشور معرفی کردیم  تا کمیته جوانان کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسات آینده به صورت مستقیم با این آکادمی ارتباط گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را تکمیل کند.

رئیس کمیته جوانان گفت: برای AFC مهم است که مسیر پیشرفت و نقشه راه فوتبال پایه ایران به چه شکل است. در واقع استعداد ها چطور کشف می شوند و پرورش می بیندتوسعه رده های سنی و ارتباط آنها به چه صورت است محصولات آکادمی باشگاهها آیا در همان باشگاه استفاده می شوندیا خیرارتباط با خانواده ها از طریق آکادمی و چارت سازماندهی آکادمی ها به چه صورت است. در واقع این موارد به طور کامل از سوی AFC بررسی می شود.

وی در پایان گفت: برنامه 150 صفحه ای را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده ایم و در ماه آینده مجددا ارتباط ویدیویی خواهیم گرفت تا پس از مطالعات AFC اگر سوالی بود یا برنامه جدیدی باید به مرحله اجرا در آید آن را بررسی و انجام دهیم.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .