خانه » اخبار » اخبار ورزشی » از یوونتوس متنفرم، بالوتلی را کتک زدم!

از یوونتوس متنفرم، بالوتلی را کتک زدم!

“” بالوتلی بعد از دیدار رفت اینتر مقابل بارسلونا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان سال 2010 لباسش را به زمین کوبید و مارکو ماتراتزی مدعی شد بعد از این کار ستاره جوان ایتالیایی را تنبیه کرده است. مارکو ماتراتزی همچنین معتقد است حتی اگر یوونتوس این فصل فاتح لیگ قهرمانان شود هم ارزشی ندارد.

 

 

مارکو ماتراتزی در گفت و گویی زنده در اینستاگرام گفت: “از نظر ورزشی از یوونتوس متنفرم. یوونتوس همیشه باید در مورد قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا فکر کند. اما اگر امسال آنها فاتح اروپا شوند هم نباید این قهرمانی را حساب کرد. این فصل لیگ قهرمانان فرمت جدیدی خواهد داشت و نمی توان آن را یک فصل عادی حساب کرد.”

 

مارکو ماتراتزی همچنین در مورد درگیری با بالتولی گفت: “من بالوتلی را کتک زدم و این حقیقت دارد. من ماریو را دوست دارم اما او واقعا آن روز مستحق تنبیه بود. ما دوباره با هم دوست شدیم و حالا واقعا مانند دو برادر هستیم. بالوتلی قبل از بازی در اتوبوس تیم به ما گفت که امروز بد بازی خواهم کرد بنابراین به خودم قول دادم که اگر این کار را کند تنبیهش کنم.

 

وقتی بالوتلی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد در یک صحنه و در حالیکه می توانستیم ضدحمله بزنیم او توپ را از از فاصله دور شوت کرد. دیگو میلیتو می خواست او را بکشد. ما به ماریو اعتقاد داشتیم او گل های زیادی را به ثمر می رساند و به پیروز شدن اینتر کمک کرد. اما یک هفته بعد از آن اتفاق من از مورینیو خواستم تا در بازی های تمرینی مرا مقابل بالوتلی قرار دهد. بعد از چند ثانیه او را به رختکن فرستادم.”

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .