خانه » اخبار » اخبار ورزشی » استقبال وزارت ورزش از رسیدگی به پرونده ویلموتس

استقبال وزارت ورزش از رسیدگی به پرونده ویلموتس

بعد از اظهارات اخیر مهدی تاج پیرامون نقش وزارت ورزش در معرفی مارک ویلموتس و انتقاداتی که به مبلغ قرارداد این مربی شده امروز یکی از نمایندگان مجلس مدعی شده در عقد این قرارداد تبانی صورت گرفته! پژمانفر نماینده مردم خراسان در مجلس شورای اسلامی خواهان پیگیری این موضوع از سوی قوه قضاییه شده و نامه ای هم در همین راستا بین نمایندگان توزیع کرده.

حالا جمشید تقی زاده معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزیر ورزش به اظهارات این نماینده مجلس واکنش نشان داده و از استقبال این وزارتخانه از رسیدگی به این پرونده گفته است. او در این باره به پایگاه خبری وزارت ورزش گفت: ما از هرگونه رسیدگی به پرونده قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال و هر پرونده دیگری در نهادهای نظارتی و مجلس استقبال می کنیم کما اینکه در مجلس قبل نیز در همین پرونده و همچنین پرونده کی روش همکاری کامل با مجلس داشتیم و اسناد و مدارک مورد نیاز را در اختیار نمایندگان قرار دادیم و اگر باز هم نیاز باشد نه تنها استقبال می کنیم بلکه در این زمینه و هر موضوع دیگری کاملا شفاف هستیم.

وی در پاسخ به اظهارات یکی از نماینده ها افزود : از این نماینده محترم انتظار داریم در اظهاراتشان جانب انصاف و اخلاق را بگیرند و قبل از بررسی پرونده در مراجع نظارتی و قضائی و اثبات یا رد برخی شبهات یا معرفی خاطیان احتمالی از به کار بردن اسامی افراد و هتک حیثیت آنها خودداری کنند.

معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به شکایت سرمربی سابق تیم ملی از فدراسیون فوتبال تاکید کرد: در شرایطی که شکایت سرمربی سابق همچنان در فیفا مطرح است برخی اظهارنظرهای داخلی بدون در نظر گرفتن جوانب امر می تواند خسارت های جبران ناپذیری به منافع ملی وارد کند و از افراد مختلف انتظار می رود در شرایط فعلی در اظهارنظرهایشان دقت کنند تا خدای ناکرده مورد سوءاستفاده طرف مقابل قرار نگیرد.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .