خانه » اخبار » اخبار ورزشی » استقلال پول بیشتری به حساب دیاباته ریخت!

استقلال پول بیشتری به حساب دیاباته ریخت!

در حالی که طی ماه‌های گذاشته پرداخت مطالبات شیخ دیاباته و اولتیماتوم‌های این ستاره خارجی به باشگاه استقلال به یکی از دغدغه‌های جدی هواداران آبی‌ها تبدیل شده بود اما شرایط مطلوبی از نظر مالی برای او فراهم شده و این مهاجم در آستانه بازگشت به ایران قرار دارد.

 

احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال در یک لایو اینستاگرامی با اعلام این موضوع ابراز کرد: تا به امروز ۲۶۲ هزار دلار به حساب دیاباته واریز کردیم که ۷ هزار دلار بیشتر از مطالبات این بازیکن بود و برای نخستین بار است که در استقلال از پرداخت مطالبات یک بازیکن جلو افتادیم.

 

 

او در خصوص شایعاتی مبنی بر عدم حمایت وزیر ورزش از باشگاه استقلال ابراز کرد: واقعیت این است که برای پرداخت مطالبات دیاباته مشکل داشتیم ولی خوشبختانه این اتفاق افتاد. به جرات می‌توانم آقای وزیر بگویم چند جلسه سه چهار ساعته در این رابطه داشتند و حتی برای حل این مسئله ورود کردند. برای موارد مرتبط با این کار هم تلاش زیادی انجام دادند که صمیمانه از ایشان تشکر می‌کنم.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال یادآور شد: باید با هوادار رو راست و صادق باشیم. آقای دکتر سلطانی‌فر به کمک باشگاه آمدند و از ایشان تشکر کنم.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .