خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اعتراف مربی آتالانتا: روز بازی با والنسیا کرونا داشتم

اعتراف مربی آتالانتا: روز بازی با والنسیا کرونا داشتم

اواخر بهمن ماه والنسیا در چارچوب بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مهمان آتالانتا بود و در نهایت با نتیجه عجیب و پر گل 4-1 مقابل حریف خود شکست خورد تا کارش برای صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها دشوار شود. بازی برگشت نیز با برتری دوباره آتالانتا همراه شد تا والنسیا از لیگ قهرمانان کنار برود. دیداری که در مستایا و بدون تماشاگر برگزار شد.

 

 

 

 

کمی بعد اعلام شد که اتفاقی تلخ برای هواداران والنسیا که برای تشویق تیم شان به شمال ایتالیا سفر کرده بودند رخ داده است. گزارش ها حاکی از آن بود که سه هوادار والنسیا به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

اوایل فروردین ماه جورجو گوری شهردار برگامو در حرف هایی تکان دهنده گفت که احتمال آلودگی 40 هزار تماشاچی این بازی و تبدیل شدن آنها به ناقل بیماری وجود دارد.

 

امروز جان پیرو گاسپرینی مربی موفق آتالانتا فاش ساخت که قبل از بازی برگشت برابر والنسیا در مستایا علائم کووید19 را داشته و مریض بوده است.

او به گاتزتا دلو اسپورت گفت:« ترسیده بودم. روز قبل از بازی برگشت مریض شدم. ظهر بازی بدتر هم شدم. یادم است دو روز قبل از بازی به سختی توانسته بودم بخوابم. اگر به عکس های من روی نیمکت دقت کنید متوجه خواهید شد که شرایط خوبی نداشتم. 10 مارس بود و هرچند تب نداشتم ولی به شدت کسل بودم و به ندرت توانسته بودم بخوابم.

هر دو دقیقه صدای آمولانس را می شنیدیم که به بیمارستان نزدیک محل تمرین ما می رفت. انگار منطقه جنگی بود. شب ب زی به این فکر کردم که چه اتفاقی برای من می افتد اگر به یمارستان بروم؟ در نهایت تصمیم گرفتم به بیمارستان نروم و گفتم الان زمانش نیست و هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارم.»

 

 

 

 

گاسپرینی ادامه داد:« موضوع را از یک طرف به شوخی گرفته بودم ولی از سوی دیگر خیلی جدی به این قضیه فکر می کردم. 4 روز بعد سخت ترین روز تمرینی در تمام سال های گذشته را سپری کردم. در کنار اینها مزه و طعم عذاها را از دست داده بودم. غذا مزه نان می داد و نوشیدنی ها برایم مثل آب بودند.

10 روز پیش تست سرولژوی نشان داد که من کووید19 داشتم و الان در بدن من آنتی بادی کرونا وحود دارد. البته گفته اند که این نشانه مصونیت من نسبت به این ویروس نیست.»

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .