خانه » اخبار » اخبار ورزشی » افشاگری درباره کیت‌های تشخیص کرونای فوتبالیست‌ها

افشاگری درباره کیت‌های تشخیص کرونای فوتبالیست‌ها

ماجرای تست های کرونایی که از فوتبالیست ها در تیم های مختلف گرفته می شود حواشی زیادی ایجاد کرده است. از این رو مهرشاد پورسعید عضو ستاد مبارزه با کرونا در ورزش شنبه شب توضیحاتی را در این خصوص داد.

پورسعید که با شبکه خبر سیما مصاحبه می کرد در این باره گفت: وقتی می خواستند فوتبال را شروع کنند آقای سهیل مهدی یک جمله جالبی گفتند اینکه اگر می خواهیم بهداشت عمومی را نمایش بدهیم بهترین جا فوتبال است. من وقتی وارد فضای تمرینی برخی تیم های لیگ برتری شدم حقیقتا از اینکه بهتر از پروتکل بهداشت را رعایت می کنند لذت بردم.

وی درباره اینکه گفته می شود برخی تیم ها در آزمایشگاه های نامعتبر تست کرونا می دهند بیان کرد: ما آزمایشگاه نامعتبر نداریم. اگر آزمایشگاهی نامعتبر باشد که از سوی وزارت بهداشت بسته می شود. اما کیت هایی که استفاده می کنند کیفیت های کم و زیاد دارد. pcr یا مثبت می شود یا منفی اما من فکر می کنم آمارها در فوتبال زیاد نیست.

پورسعید افزود: اینکه دوستان در رسانه مطالبی را می گویند که ارزش ندارد. از سوی دیگر قرار نبوده اما افراد پاک باشند ما اتفاقا گفتیم تست بگیرند تا غربالگری صورت بگیرد و افراد مبتلا مشخص شوند. ولی اطلاعاتی که می دهند کامل نیست و از نظر من تیم هایی که به ستاد کرونا تستهای مثبت شان را ارائه کنند قابلیت اتکا دارند.

 

دکتر پورسعید: تست های مثبت کرونای تیم ها ارزشی ندارد!

 

.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .