خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اقدام مستقیم یورگن کلوپ برای جذب مدافع سنگالی

اقدام مستقیم یورگن کلوپ برای جذب مدافع سنگالی

مدافع سنگالی ناپولی یکی از بهترین بازیکنان این تیم در سال های گذشته بوده و همواره عملکرد کم نوسانی را از خود ارائه داده است. اگر چه کولیبالی بخشی از فصل جاری را به دلیل مصدومیت از دست داده اما با این وجود او در ۱۵ بازی برای ناپولی به میدان رفته و عملکرد خوبی را هم ارائه داد.

 

در یکی دو فصل اخیر صحبت های زیادی در رابطه با احتمال جدایی مدافع سنگالی از ناپولی مطرح بوده است. کولیبالی حتی در نقل و انتقالات تابستانی گذشته تا آستانه جدایی از این تیم ایتالیایی نیز پیش رفت اما نهایتاً با مخالفت سران این باشگاه به رو به رو شد.

 

 

 

 

این مدافع ۲۸ ساله تا سال ۲۰۲۳ با باشگاه ناپولی قرارداد دارد اما بسیاری جدایی او از این تیم در نقل و انتقالات پیش رو را قطعی تلقی می کنند. همچنین گفته می‌شود که منچستر یونایتد و لیورپول دو مشتری جدی این مدافع به حساب می آیند.

 

حالا و در همین رابطه Le10Sport مدعی شده که سرمربی آلمانی لیورپول یعنی یورگن کلوپ به شخصه با کولیبالی درباره انتقالش به لیورپول صحبت کرده است. این منبع مدعی شده که کلوپ قصد دارد زوج ویرژیل فن دایک و کالیدو کولیبالی را در خط دفاعی خود تشکیل دهد؛ اتفاقی که در صورت رخ دادن می‌تواند خیال قرمزهای آنفیلد را در فاز دفاعی راحت کند.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .