خانه » اخبار » اخبار ورزشی » الکسیس سانچس هنوز می‌تواند در بالاترین سطح بازی کند

الکسیس سانچس هنوز می‌تواند در بالاترین سطح بازی کند

“” سانچس بعد از عملکرد ناامید کننده در منچستریونایتد در تابستان قبل به طور قرضی به اینتر پیوست اما تا پیش از توقف بازی ها به دلیل شیوع ویروس کرونا تنها در 9 دیدار برای نرآتزوری به میدان رفت.

او که سال گذشته علی رغم مصدومیت برای شیلی در کوپا آمه‌ریکا به میدان رفته بود بعد از مصدومیت از ناحیه قوزک پا در دیدار مقابل کلمبیا در ماه اکتبر مجبور به جراحی شد. روئدا معتقد است که مشکلات سانچس از زمان انتقالش از آرسنال به منچستریونایتد در ژانویه 2018 آغاز شد.

او به خبرنگاران گفت:” امسال سالی سخت و عجیب برای او بود؛ از همان زمان که او از آرسنال جدا شد و سال اول حضورش در منچستریونایتد. او در کوپا آمه‌ریکا در برزیل بازی کرد و سپس در دیدار مقابل کلمبیا در آلیکانته با بدشانسی مصدوم شد.  انتقال قرضی به اینتر با آن مصدومیت از بین رفت و وقتی او تقریبا بهبود پیدا کرد شیوع کرونا اتفاق افتاد.

 

 

امیدوارم همه اینها زودتر سپری شود زیرا او یک حرفه ای تمام عیار است و نگرش فوق العاده ای در همه تمرینات دارد و هر باشگاهی که فرصتی به او بدهد سود خواهد بود. او هنوز می تواند نمایش های خوب زیادی در بالاترین سطح ارائه بدهد.”

روئدا همچنین در پاسخ به این سوال که چرا سانچس نتوانست در بارسا باشگاهی که بین سال های 2011 تا 2014 بازی کرد جایگاهش را تثبیت کند گفت:” فاکتورهای زیادی با هم تاثیر دارند بنابراین ممکن است بازیکنان فوق العاده هم در یک باشگاه موفق نشوند. او در باشگاه های دیگر بازیکن اصلی بود و نقش مرکزی داشت اما در بارسلونا به عنوان نقش دوم از او استفاده می شد. این برای بازیکنان زیادی در آنجا رخ داد.بازیکنان کمی بودند که خیلی سریع در آنجا جا افتادند مثل نیمار یا آرتورو ویدال. آنها هوش شان را نشان دادند.

راحت نیست که مشخص کنیم چرا الکسیس در بارسا موفق نشد.”

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .