خانه » اخبار » اخبار ورزشی » انتقاد کیه‌لینی از بونوچی: آخر چرا میلان؟

انتقاد کیه‌لینی از بونوچی: آخر چرا میلان؟

جورجو کیه‌لینی کاپیتان یوونتوس از تصمیم هم‌تیمی‌اش لئوناردو بونوچی برای ترک یوونتوس و پیوستن به رقیبش آث میلان در سال 2017 انتقاد کرده و می‌گوید تصمیم او از اول تا آخر غیرمنطقی بوده. کیه‌لینی می‌گوید اگر بونوچی به رئال مادرید ملحق می‌شود برایش قابل درک بود ولی انتقال او به یک تیم ایتالیایی را اصلا نمی‌توانسته درک کند.

 

بونوچی در سال 2017 در تصمیمی جنجالی با ترک تورین راهی آث میلان شد و یک سال بعد دوباره به یوونتوس بازگشت.

 

 

کوریره دلو اسپورت با نقل بخشی از کتاب زندگی‌نامه خودنوشت کیه‌لینی از قول او نوشت: یک سالی که بونوچی در میلان گذراند متفاوت بود. تصمیمش بدون شک اشتباه بود چون باعث نشد با خودش به آرامش برسد. لئو به هزار دلیل مختلف آرامش خودش را از دست داده بود. من برایش متاسف بودم چون همه اتفاق‌ها در جریان چند هفته‌ای افتاده بود که ما همدیگر را ندیده بودیم.

 

کیه‌لینی در ادامه می‌گوید: شک ندارم اگر زمان دیگری بود کاری می‌کردم در یووه بماند. مثل آنتونیو کونته در سال 2014. آنها همیشه وقتی من نیستم یوونتوس را ترک می‌کنند. من وقتی با لئو حرف زدم که همه چیز تمام شده بود. انتقال او از اول تا آخر غیرمنطقی بود. اگر او به رئال مادرید می‌رفت برایم قابل درک بود ولی آث میلان؟ خوشبختانه دست تقدیر کاری کرد که همه چیز دوباره به روال خودش برگردد.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .