خانه » اخبار » اخبار ورزشی » انتقال قرضی پدیده بارسلونا منتفی شد

انتقال قرضی پدیده بارسلونا منتفی شد

وقتی کیکه ستین به عنوان سرمربی بارسلونا انتخاب شد بسیاری از بازیکنان جوان باشگاه خوشحال شدند چرا که ستین به استفاده از ستاره های جوان و آینده دار اعتقاد زیادی داشت و این را در بتیس و لاس پالماس نشان داده بود.

او در شروع کارش به ریکی پویج و نیز آنسو فاتی 17 ساله میدان داد. پویج به تدریج از ایده های او خارج شد و آنسو فاتی هم پس از شش بازی حضور در ترکیب ثابت در چند بازی آخر بارسا محو شد.

 

 

 

 

در واقع جذب مارتین برایثویت و نیز استفاده از ویدال در برخی بازی ها به عنوان مهاجم سوم باعث شده تا از نقش آنسو فاتی در بارسلونا به میزان قابل توجهی کاسته شود. او در بدو ورود ستین به طور متوسط 81 دقیقه برای بارسا بازی کرد ولی سپس  متوسط حضور او به 4 دقیقه کاهش یافت.

 

با این وجود باشگاه بارسلونا قصد ندارد برای فصل آینده آنسو فاتی را به صورت قرضی انتقال دهد. مهاجم 17 ساله که توانست در سال 2019 رکوردهای متعددی را به نام خود ثبت کند نشان داده است که می تواند در تیم نخست باقی بماند. بارسا می خواهد پیشرفت فاتی را تحت نظر داشته باشد و او را به یک بازیکن مستعد همچون کارلس پویول آندرس اینیستا ژاوی هرناندس و یا لیونل مسی تبدیل کند.

قرارداد فاتی هنوز به عنوان بازیکن پایه است ولی به زودی قرارداد او به عنوان بازیکن اصلی تغییر خواهد کرد. مبلغ فسخ قرارداد فاتی از 400 میلیون یورو عبور خواهد کرد و این بازیکن به صورت رسمی به تیم نخست خواهد پیوست. قرارداد این بازیکن تا سال 2022 است و قرار است دو سال دیگر تمدید شود. اکنون مبلغ بند آزاد سازی فاتی 170 میلیون یورو است.

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .