خانه » اخبار » اخبار ورزشی » انصراف چلسی از به خدمت گرفتن فیلیپ کوتینیو

انصراف چلسی از به خدمت گرفتن فیلیپ کوتینیو

نشریه انگلیسی اتلتیک می‌گوید باشگاه چلسی از تلاش برای جذب فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی بارسلونا که به صورت قرضی در بایرن مونیخ توپ می‌زند منصرف شده و به جای او هدف‌های دیگری را مد نظر دارد.

 

 

کوتینیو ژانویه 2018 با یک قرارداد تاریخی از لیورپول به بارسلونا پیوست ولی در این تیم ندرخشید و سرانجام به صورت قرضی راهی بایرن مونیخ شد. با توجه به اینکه بایرن مونیخ هم از او راضی نیست و امسال تابستان قراردادش را دائمی نخواهد کرد کوتنییو به نوکمپ برمی‌گردد و گفته می‌شود بارسا  اعلام کرده با پیشنهاد مناسبی که برای خرید او دریافت کند موافقت خواهد کرد.

 

در هفته‌های اخیر از باشگاه چلسی به عنوان یکی از مشتریان اصلی کوتینیو  نام برده شده بود. علاوه بر چلسی از باشگاه اورتون هم به عنوان گزینه جذب کوتینیو نام برده می‌شود ولی رسانه‌ها مدعی بودند کوتینیو به پوشیدن پیراهن آبی چلسی بسیار نزدیک شد است.

 

حالا اتلتیک می‌گوید باشگاه چلسی از جذب کوتینیو منصرف شده و فرانک لمپارد تصمیم گرفته به جای او هدف‌های دیگر نقل و انتقالاتی خود را دنبال کند. این نشریه می‌گوید کای هاورتز ستاره آلمانی بایر لورکوزن در حال حاضر اولویت اول باشگاه چلسی و فرانک لمپارد است.

 

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .