خانه » اخبار » اخبار ورزشی » انقلاب چلسی و رسیدن زیدان به ستاره مورد علاقه اش

انقلاب چلسی و رسیدن زیدان به ستاره مورد علاقه اش

نشریه آ.اس مدعی شد ممکن است رئال مادرید تابستان امسال دوباره برای خرید انگولو کانته اقدام کند و اخبار حاکی از احتمال ارائه پیشنهادی 71 میلیون پوند برای هافبک چلسی از سوی فلورنتینو پرز است. ممکن است چلسی مجبور شود برخی از بازیکنان خود را برای تامین هزینه های خریدهای تابستانی اش بفروشد.  

 

چلسی پیش از این حکیم زیاش ستاره آژاکس را با 36 میلیون پوند جذب کرده است و اخباری در مورد توافق با لایپزیش برای جذب تیمو ورنر با رقم 54 میلیون پوند و حتی کای هاورتز از لورکوزن با مبلغ 75 میلیون پوند منتشر شده است.

 

 

در این شرایط آنها چاره ای جز فروش بازیکن نخواهد داشت و انگولو کانته احتمالا گرانقیمت ترین گزینه فروش این تیم است. زین الدین زیدان از زمان حضور این ستاره فرانسوی در لسترسیتی به سبک بازی او علاقمند بود اما کانته تصمیم گرفت در تابستان سال 2016 به پیشنهاد چلسی پاسخ مثبت دهد.

 

رئال مادرید قصد دارد در تابستان امسال یک هافبک جدید جذب کند و نام گزینه هایی چون دنی فن دبیک یا پل پوگبا نیز پیش از این مطرح شده بود اما حالا و با تمایل چلسی به فروش کانته ممکن است او به گزینه اول کهکشانی ها برای بازار تابستانی پیش رو تبدیل شود.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .