خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اولیایی: به جباری زنگ می‌زنم تا حواشی تمام شود

اولیایی: به جباری زنگ می‌زنم تا حواشی تمام شود

کاظم اولیایی در گفت و گو با خبرنگار “” درباره اختلافاتی که میان پیشکسوتان باشگاه استقلال به وجود آمده و به رسانه‌ها نیز کشیده شده بیان کرد: من وقتی این صحبت‌ها را از طرف پیشکسوتان استقلال خواندم و شنیدم واقعا متاثر شدم. ما تشکلی به عنوان شرکت پیشکسوتان استقلال داریم که جلسات زیادی را نیز تشکیل می‌دهیم اما در این شرایط خاص و شیوع کرونا مدت زیادی است که دور هم جمع نشدیم. از این رو از پیشکسوتان عزیز خواهش می‌کنم که به بحث‌های رسانه‌ای دامن نزنند.

 

وی ادامه داد: عزیزان ما باید رعایت افکار عمومی را انجام دهند و حرمت بزرگ‌ترها را نگه دارند. این شرایط اصلا به صلاح باشگاه استقلال نیست و به خاطر نام بزرگ باشگاه باید این بحث‌ها پایان پیدا کند.

 

مدیرعامل سابق استقلال همچنین گفت: پیشکسوتان عزیز ما رعایت کنند تا انشاالله بعد از پایان کرونا و در اولین فرصت جلسه شرکت پیشکسوتان را برگزار می‌کنیم و در آنجا می‌توانیم با بازگو کردن مشکلات این اختلافات را حل کنیم. فکر می‌کنم صحبت‌کردن در رسانه‌ها مشکلی را حل نمی‌کند و اتفاقا شان باشگاه را نیز زیر سوال می‌برد.

 

اولیایی در پایان افزود: من تا الان با دوستان صحبت نکردم اما قطعا به علی آقای جباری و آقای نوری زنگ می‌زنم و از آنها خواهش خواهم کرد تا دیگر صحبتی در رسانه‌ها مطرح نکنند و این حواشی پایان بپذیرد.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .