خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اولین تبعات جشن تولد جنجالی مدافع بارسا

اولین تبعات جشن تولد جنجالی مدافع بارسا

به نقل از موندودپورتیوو شب گذشته بود که رسانه های اسپانیا خبر از برگزاری جشن تولد نلسون سمدو مدافع پرتغالی بارسلونا با حضور تعداد زیادی از دوستان او در یک رستوران دادند. تعداد افراد حاضر در این جشن از تعداد مجاز فراتر رفته بود و به همین دلیل او پروتوکل های دولت اسپانیا و نیز اتحادیه لالیگا را نقص کرد. اتفاقی که باعث شد او طبق قوانین از حضور در تمرین امروز بارسا منع شود.

 

 

Nelson

 

 

در اولین مرحله او از سایر هم تیمی هایش جدا شده و سپس قرار است از او تست کرونا گرفته شود. تا آن زمان سمدو حق شرکت در تمرینات گروهی را ندارد و احتمالا به همین دلیل بازی روز شنبه برابر مایورکا را نیز از دست خواهد داد.

برای این بازی کلمنت لنگله غایب است و سمدو هم به احتمال فراوان و به شکلی غیرمنتظره این بازی را از دست خواهد داد. اتفاقی که عصبانیت کیکه ستین سرمربی بارسا و نیز سران باشگاه را به دنبال داشته و قطعا برای وی جرایمی در نظر خواهند گرفت.

نام نلسون سمدو در هفته های اخیر بیشتر به خاطر احتمال جدایی اش از بارسا مطرح بوده است. مدافع پرتغالی بر سر تمدید قرارداد با باشگاه کاتالان به توافق نرسیده و بسیاری معتقدند در پایان فصل راهی تیمی دیگر خواهد شد.

او تابستان 2017 و با قراردادی به ارزش 30 میلیون یورو از بنفیکا به بارسا پیوست و در دو سال گذشته بازیکن ثابت آبی اناری ها در سمت راست میدان بوده است.

 

 

 

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .