خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اومتیتی نمی خواهد از بارسلونا جدا شود

اومتیتی نمی خواهد از بارسلونا جدا شود

 

“” مدتی قبل نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد باشگاه بارسلونا برای تامین منابع مالی تابستانی خود قصد فروش چند بازیکن را دارد که نام ساموئل اومتیتی مدافع تنومند و فرانسوی نیز در این لیست دیده می شود و احتمالا لیگ برتر مقصد بعدی این بازیکن خواهد بود.

 

تیم هایی چون منچستریونایتد آرسنال و چلسی خواهان جذب ساموئل اومتیتی هستند اما موندو دیپورتیوو امروز اذعان داشت مدافع فرانسوی به هیچ وجه به دنبال جدایی از بارسلونا نبوده و برای گرفتن جایگاهش در ترکیب اصلی این تیم خواهان مبارزه است.

 

 

بعد از جام جهانی 2018 ساموئل اومتیتی معمولا دچار مصدومیت های شدیدی بوده و به همین دلیل اغلب جرارد پیکه و کلمنت لانگله در ترکیب اصلی قرار گرفته اند اما با ورود کیکه ستین ساموئل اومتیتی به آینده امیدوار بوده و قصدی مبنی بر ترک نوکمپ ندارد.

 

این در حالیست که بارسلونا با رقمی در حدود 40 تا 50 میلیون یورو خواهان فروش ساموئل اومتیتی بوده و به دنبال یک جایگزین برای او در فصل تابستان نیز خواهد بود. در هفته های اخیر نام هایی چون لوییس فیلیپه مدافع لاتزیو آیمریک لاپورت از سیتی و دیگو کارلوس مدافع سویا برای انتقال به بارسلونا مطرح شده است. ساموئل اومتیتی کع در سال 2016 و با مبلغ 25 میلیون یورو از لیون و با دستور لوییس انریکه راهی نوکمپ شد دو دو فصل اول حضورش در این باشگاه یکی از بهترین بازیکنان بارسا لقب گرفته بود.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .