خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اینتر به دنبال یک معاوضه غیرمنتظره با میلان

اینتر به دنبال یک معاوضه غیرمنتظره با میلان

“” علیرغم یک فصل بازی کردن در پاری سن ژرمن هنوز آینده مائورو ایکاردی در هاله ای از ابهام قرار داشته و مشخص نیست آیا باشگاه متمول فرانسوی علاقه ای دائمی کردن قرارداد این بازیکن و پرداخت 70 میلیون یورو به اینتر دارد یا خیر.

 

 

اما در صورت بازگشت مائورو ایکاردی به اینتر آنتونیو کونته علاقه ای به حفظ او ندارد و باز هم این بازیکن حدا خواهد شد. رای اسپورت امروز مدعی شد میلان رقیب همشهری اینتر خواهان خرید ایکاردی است و نراتزوری نیز برای این انتقال می خواهد الساندرو رومانیولی مدافع جوان و کاپیتان روسونری را جذب کند.

 

رومانیولی در سال های اخیر تبدیل به یکی از مهم ترین بازیکنان میلان داشته و بازوبند کاپیتانی این تیم را نیز بر بازو می بندد. به احتمال فراوان دیگو گودین مدافع باتجربه و اوروگوئه ای اینتر در تابستان از این تیم جدا خواهد شد و کونته به دنبال جذب یک گزینه جایگزین است. اینگونه اینتر هم به صورت دائم با مائورو ایکاردی قطع همکری کرد و هم یکی از گزینه های مدنظرش را در تابستان جذب می کند. مائورو ایکاردی در این فصل در PSG عملکرد خوبی داشته و با وجود رقابت با نام های بزرگی مانند ادینسون کاوانی نیمار و کیلیان امباپه در 31 بازی در تمامی رقابت ها توانسته 20 گل به ثمر برساند.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .