خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اینتر میلان؛ مشتری اول اوبامیانگ؟

اینتر میلان؛ مشتری اول اوبامیانگ؟

رسانه‌های انگلیسی اعلام کردند باشگاه آرسنال مذاکرات خود با پیر امریک اوبامیانگ ستاره خط حمله این تیم را متوقف کرده است. به این ترتیب آرسنال آماده است تا او را در فصل تابستان به فروش برساند. از باشگاه اینتر به عنوان مهم‌ترین متقاضی این ستاره گابنی نام برده می‌شود و قیمت او چیزی حدود 65 میلیون یورو ارزیابی شده است.

 

 

آرسنال مدتی طولانی با اوبامیانگ برای تمدید قرارداد او در حال مذاکره بود ولی مذاکرات دو طرف به هیچ نتیجه‌ای منجر نمی‌شد. با توجه به اینکه قرارداد فعلی اوبامیانگ تنها تا یک سال دیگر اعتبار دارد آرسنالی‌ها در نهایت تصمیم گرفتند حالا که نمی‌توانند با ستاره خود قرارداد جدیدی تنظیم کنند بهتر است او را همین امسال بفروشند تا اینکه سال آینده شاهد انتقال مجانی‌اش به باشگاهی دیگر باشند.

 

از اینترمیلان به عنوان مهمترین مشتری اوبامیانگ نام برده می‌شود. آنتونیو کونته سرمربی تیم ایتالیایی علاقه زیادی به فوتبال اوبامیانگ داشته و ستاره گابنی هم به انتقال به ایتالیا بی‌تمایل نیست. با اینحال در انگلیس گفته می‌شود به جز اینتر چند باشگاه دیگر مثل یونایتد چلسی بارسلونا و رئال مادرید هم از متقاضیان جذب این ستاره آرسنال هستند.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .