خانه » اخبار » اخبار ورزشی » این آرسنال با باره‌سی و مالدینی هم گل می‌خورد

این آرسنال با باره‌سی و مالدینی هم گل می‌خورد

آرسنالی ها به همان اندازه که در خط حمله با داشتن ستاره هایی مانند پیر امریک اوبامیانگ الکساندر لاکازت و مسوت اوزیل تیم خطرناکی هستند در خط دفاعی مدت هاست که مشکل دارند و حضور آرتتا هم شرایط را تغییر نداد.

مرسون معتقد است که تا زمانی که توپچی ها تنها به دنبال ارائه بازی های جذاب باشند و نقاط ضعف آشکارشان را نادیده بگیرند این مشکل پا برجا خواهد ماند.

او به اسکای اسپورت گفت: شما اوبامیانگ را دارید که یک مهاجم نوک در کلاس جهانی است که گل های زیادی می زند. او از هر دو فرصت یکی را تبدیل به گل می کند. مهاجمان زیادی نیستند که چنین کیفیتی داشته باشند. الکساندر لاکازت هم مهاجم درجه یکی از است که کارهای زیادی برای تیم می تواند انجام بدهد.

 

 

ما در مورد خط دفاعی آرسنال حرف می زنیم اما مشکلات معمولا از خط حمله شروع می شود . اگر بازی را از جلو بندید و ارتباط خط میانی را قطع کنید آنوقت من اهمیتی نمی دهم که چه کسی در خط دفاعی بازی کند. اگر پائولو مالدینی الساندرو کاستاکورتا و فرانکو باره‌سی هم بودند اگر بازیکنان حریف از چپ و راست و وسط حرکت کنند شما گل می خورید.

فکر می کنم که مهم است که آنها تیمی بازی کنند اما در حال حاضر این را در آرسنال نمی بینیم. می دانم آرتتا تلاش می کند این را تغییر بدهد اما اکنون به نظر می رسد مهاجمان بازی خودشان را می کنند هافبک ها بازی خودشان و مدافعان هم همین کاری که می بینیم. فکر می کنم آنها باید به کارهای پایه ای برگردند و در کارهای دفاعی منسجم تر باشند.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .