خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بارسلونا، کوتینیو را به چلسی پیشنهاد داد

بارسلونا، کوتینیو را به چلسی پیشنهاد داد

“” رسانه‌های انگلیسی امروز اعلام کردند چلسی یکی از تیمهایی است که باشگاه بارسلونا فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی خود را به آنها پیشنهاد داده است.

 

 

کوتینیو در ژانویه 2018 بعد از چند فصل درخشش در لیورپول با قراردادی 160 میلیون یورویی راهی بارسلونا شد ولی در این تیم نتوانست در حد انتظار ظاهر شود و در نهایت به صورت قرضی به بایرن مونیخ واگذار شد.

 

بایرن مونیخ طبق قراداد قرضی‌ای که برای کوتینیو با بارسلونا امضا کرده از این امکان برخوردار است که او را در پایان فصل جاری به صورت دائمی جذب کند ولی تقریبا شکی باقی نمانده که بایرن تمایلی به چنین کاری ندارد.

 

بنابراین بازگشت کوتینیو به نوکمپ در پایان فصل قطعی به نظر می‌رسد و بارسلونا قصد دارد او را هر چه زودتر به تیمی دیگر بفروشد. با توجه به اینکه کوتینیو شخصا مایل است به انگلیس بازگشته و فوتبال را در لیگ برتر دنبال کند احتمال انتقال او به تیمهای لیگ برتری بیشتر به نظر می‌رسد.

 

رسانه‌های انگلیسی در هفته اخیر اعلام کردند یورگن کلوپ و لیورپول تمایل چندانی برای بازگشت کوتینیو به این تیم ندارند و حالا اعلام شده که باشگاه چلسی می‌تواند گزینه اصلی این ستاره برزیلی باشد.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .