خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بارسلونا: بازیکنان را مجبور به بازی کردن نمی‌کنیم

بارسلونا: بازیکنان را مجبور به بازی کردن نمی‌کنیم

روزنامه اسپورت چاپ کاتالونیا می‌گوید باشگاه بارسلونا اعلام کرده در صورت شروع  دوباره لالیگا اگر از سلامت بازیکنانش اطمینان صد در صدی نداشته باشد آنها را مجبور به بازی کردن نکرده و تصمیم در این باره را به آنها واگذار خواهد کرد. بارسا می‌گوید علت این تصمیمش این بوده که سلامت بازیکنانش را اولویت اول خود می‌داند.

 

 

اسپورت می‌گوید از منابع درون باشگاه دریافته که بارسلونا با انجام یک مطالعه به این نتیجه رسیده که در حال حاضر اطمینان پیدا کردن از اینکه در صورت شروع لالیگا سلامت بازیکنانش تضمین شده است غیرممکن خواهد بود و به این خاطر تصمیم گرفته تصمیم در این باره را به خود آنها واگذار کند.

 

اسپورت می‌گوید این تصمیم بارسلونا دست‌کم با موافقت شش باشگاه دیگر لالیگایی هم همراه است. این روزنامه می‌گوید شش باشگاه دیگر اسپانیایی به بارسا اطلاع داده‌اند زمانی که این باشگاه با صدور بیانیه‌ای رسمی موضع خود را در این باره اعلام کند آنها هم رسما موافقت خود را اعلام می‌کنند.

 

بر اساس این گزارش پزشکان معتمد بارسلونا به این باشگاه اطمینان داده‌اند که در شرایط فعلی هر نوع حضور در مسابقات فوتبال ریسک قابل توجهی برای سلامت بازیکنانش خواهد داشت. بارسلونا بر اساس اعلام نظر پزشکان تصمیم گرفته در این مورد محتاط عمل کرده و از مجبور کردن بازیکنانش به حضور در میادین خودداری کند.

 

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .