خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بارسلونا و دور ریختن 482 میلیون یورو! (عکس)

بارسلونا و دور ریختن 482 میلیون یورو! (عکس)

لائوتارو مارتینز آخرین هدف بزرگ بارسلونا است و کاتالان ها تمام تلاش خود را برای خرید این مهاجم 22 ساله انجام می دهند. اگرچه بارسلونا برای توافق با اینتر کار آسانی ندارد و باشگاه ایتالیایی خواهان پرداخت بند 111 میلیون یورویی قرارداد لائوتارو شده است. در این سالها بارسلونا مبالغ هنگفتی را در تلاش برای گزینه مناسب برای همکاری با لیونل مسی و لوئیس سوارز پرداخت کرده که نتیجه چندانی نداشته است.

 

 

آخرین خرید موفقیت آمیز بارسلونا ورود لوئیس سوارز در سال 2014 با رقم 81 میلیون یورو بود. سوارز در این سالها شش فصل را در این باشگاه گذراند 270 بار بازی کرد و 191 گل به ثمر رساند و میانگین 0.7 گل در هر بازی را به ثبت رسانده است. اولین خرید بلوگرانا بعد از سوارز جذب آردا توران در سال 2015 بود و اتلتیکو مادرید 36 میلیون یورو برای این معامله فاجعه بار از کاتالان ها دریافت کرد.

 

 

مالکوم و کوین پرنس بواتنگ نیز در نوکمپ هم شرایط دشواری را تجربه کردند اما هزینه انتقال آنها چندان بالا نبود. اما بارسلونا در این سالها مبلغی معادل 225 میلیون یورو برای خرید فیلیپ کوتینیو و عثمان دمبله پرداخت کرده که کاملا بی اثر بوده است. ستاره برزیلی در تابستان گذشته به بایرن مونیخ قرض داده شده و عثمان دمبله نیز بیشتر زمان خود را در کلینیک درمانی سپری کرده است.

 

آنتوان گریزمان آخرین خرید 120 میلیون یورویی بارسا بوده است. قهرمان جام جهانی از زمان انتقال از اتلتیکو هرگز فرم سابقش را نشان نداده و در حال حاضر گزیزمان به طور متوسط 0.37 گل در هر بازی به ثمر رسانده است. در کل بارسلونا برای 90 گل تا به حال 482 میلیون یورو پرداخت کرده و هنوز گزینه مناسبی برای همکاری با مسی و سوارز پیدا نشده است.

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .