خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بازگشت سوارز؛ کرونا حداقل به نفع یک نفر بود!

بازگشت سوارز؛ کرونا حداقل به نفع یک نفر بود!

“” روزنامه کاتالونیایی اسپورت امروز صفحه اول خود را به بهبود لوئیس سوارز ستاره اروگوئه‌ای بارسلونا اختصاص داده و می‌گوید او کاملا از بند مصدومیت رهایی یافته. از زمانی که سوارز به دلیل مصدومیت جدی نتوانست در میادین حاضر شود چهار ماه می‌گذرد و او در این مدت زانویش را به تیغ جراحی سپرده است.

 

بر اساس گزارش اسپورت حالا سوارز بهبودی کامل پیدا کرده و از روزی که رقابتهای فوتبال از سر گرفته شود می‌تواند برای بارسا به میدان برود. اسپورت سوارز به مدت یک هفته با یک فیزیوتراپ باشگاه تمرینات اختصاصی انجام خواهد داد و بعد از آن می‌تواند در تمرین‌های گروهی بارسا زیر نظر کیکه ستین شرکت کند.

 

 

با توجه به اینکه بر اساس پروتکل لالیگا اگر تصمیم به شروع دوباره این لیگ گرفته شود تیمها پیش از آن دست‌کم به مدت چهار هفته فرصت تمرین و آماده‌سازی خواهند داشت خیال سوارز راحت است که می‌تواند در شروع مجدد لیگ با پیراهن بلوگرانا به میدان برود.

 

اسپورت سوارز در روزهای اخیر با پزشکان معالج خود تیم پزشکی بارسلونا و فیزیوتراپهای این تیم جلسات متعددی از راه دور و نزدیک برگزار کرده و نظر همه آنها درباره بهبودی او مثبت بوده است. در صورتی که لالیگا که فعلا به دلیل بحران اپیدمی کرونا تعلیق است از سر گرفته شود بارسا در اولین بازی باید به مصاف سلتاویگو برود و سوارز معتقد است که در این بازی می‌تواند به میدان برود.

 

سوارز در اوسط ماه ژانویه تحت عمل جراحی قرار گرفت و ابتدا به او اعلام شده بود که چهار هفته بعد می‌تواند بازی کند. ولی بعد از بیرون آمدن از اتاق عمل ستاره اروگوئه‌ای دریافت که به تشخیص پزشکان او باید تا چهار ماه دیگر قید فوتبال را بزند.

 

سوارز آن روزها گمان می‌کرد که باقی‌مانده فصل را از دست داده است ولی ناگهان سر و کله ویروس کرونا پیدا شد و لیگهای فوتبال را تعطیل کرد. به این ترتیب سوارز عملا بخش قابل توجهی از لیگ امسال را از دست نداده. او که گمان می‌رفت 27 یا 28 بازی تیمش را از دست خواهد داد به دلیل بحران کرونا فعلا تنها 12 بازی بارسا در این فصل را از دست داده است.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .