خانه » اخبار » اخبار ورزشی » باشگاه لایپزیش: بوندسلیگا از 9 می شروع شود

باشگاه لایپزیش: بوندسلیگا از 9 می شروع شود

“” پس از هشت هفته تعطیلی بوندسلیگا به دلیل شیوع کرونا گفته می شود که بازی ها ممکن است از 9 می(20 اردیبهشت) از سرگرفته شوند. تیم ها فعلا به صورت گروه های کوچک و با رعایت فاصله گذاری تمرینات روی چمن را شروع کرده اند و منتظر اعلام رسمی بوندسلیگا هستند.

بازی ها البته قطعا بدون تماشاگر خواهند بود.

 

 

 

 

الیور مینتزلاف رئیس باشگاه لایپزش موافق از سرگیری بوندسلیگا از 9 می است. او در این رابطه به بیلد گفت:« در این مدت ما به تمام موارد گوشزد شده از سوی دولت و نیز مسئولان بهداشت عمل کرده ایم. کاری که آنها انجام داده اند فوق العاده بوده و باشگاه ها و بازیکنان هم تمامی پروتکل ها را رعایت کرده اند. برای شروع دوباره بازی ها آخرین جزئیات در حال حل شدن هستند و همه منتظر نتیجه نهایی هستیند. ما موافق از سرگیری بازی ها هستیم.»

 

رئیس لایپزیش ادامه داد:« ابتدا باید مشخص شود که هیچ تیمی در قرنطینه نباشد. این فاکتور بسیار مهمی است اما سپس قضیه ورزشگاه ها را پیش رو داریم. باید مشخص شود در انجام هر بازی چند نفر دخیل هستند و روز بازی به غیر از اعضای دو تیم چه کسانی در ورزشگاه خواهند بود. شاید صحبت از 250 تا 300 نفر باشد. قطعا در ورزشگاه ها باید موارد بهداشتی رعایت شود و معتقدم بوندسلیگا در این زمینه کارهای بسیار خوبی انجام داده است.»

 

مینتزلاف در پایان گفت:« البته که برگزاری فوتبال به این شکل غیرعادی است.دیگر خبری از حضور 40 تا 50 هزار نفر در ورزشگاه ها نخواهد بود و بازیکنان وقتی به ورزشگاه می آیند با شرایطی جدید روبرو خواهند شد. فوتبال کاملا متفاوت خواهد بود و کنجکاوم بدانم که چه تاثیری روی کیفیت بازی تیم ها خواهد گذاشت. تیم هایی هستند که می توانند این شرایط را بهتر مدیریت کنند. برخی تیم ها از این ناحیه ضربه خواهند خورد چرا که بیشتر به حمایت هواداران شان وابسته بودند. همه می خواهیم فوتبال به گذشته عادی خود برگردد ولی در شرایط فعلی این غیرممکن است.»

 

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .