خانه » اخبار » اخبار ورزشی » با وجود ابراز علاقه سیمئونه، کاوانی در پاریس می‌ماند

با وجود ابراز علاقه سیمئونه، کاوانی در پاریس می‌ماند

نشریه فرانسوی اکیپ می‌گوید ادینسون کاوانی ستاره اروگوئه‌ای پاری سن ژرمن با وجود شایعات درباره اینکه بعد از پایان قراردادش این تیم را ترک خواهد کرد و با اینکه گفته می‌شود دیگو سیمئونه تمایل زیادی به انتقال او به اتلتیکو مادرید دارد خواهان باقی ماندن در این تیم فرانسوی است.

 

 

دیگو سیمئونه قصد دارد پیش از شروع فصل آینده تیمش را از نظر گزینه‌های تهاجمی تقویت کند و به همین علت ادینسون کاوانی را هدف گرفته و به مدیریت اتلتیکو فشار آورده که برای جذب او از هیچ اقدامی فروگذار نکنند. در ماه ژانویه هم سیمئونه به دنبال جذب کاوانی بود ولی بعد از آنکه رئیس باشگاه اتلتیکو انریکه سرزو به صورت علنی از PSG انتقاد کرد پاریسی‌ها مانع از انتقال کاوانی شدند.

 

 

البته اتلتیکو تنها باشگاه خواهان کاوانی نیست و اکیپ از منچستریونایتد اینترمیلان و چند باشگاه آمریکای جنوبی از جمله فلامنگو به عنوان دیگر تیمهای خواهان او نام برده است.

 

اکیپ می‌گوید با اینکه رابطه ستاره اروگوئه‌ای با PSG در ماه‌های اخیر بسیار پرتنش بوده ولی کاوانی مایل است در این تیم باقی بماند. کاوانی از سال 2013 بازیکن PSG بوده و در 300 مسابقه برای این تیم تا کنون 200 گل به ثمر رسانده است.

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .