خانه » اخبار » اخبار ورزشی » برنامه‌ریزی یحیی برای آغاز لیگ (عکس)

برنامه‌ریزی یحیی برای آغاز لیگ (عکس)

“” مدیران باشگاه پرسپولیس در هفته های اخیر جلساتی را با بازیکنان و مربیان این تیم برگزار کرده‌اند و روز گذشته نیز سرمربی و سرپرست سرخ ها به دیدار سه عضو هیئت مدیره رفتند تا درباره موضوعات مختلف صحبت هایی را انجام دهند. نکته جالب این که علی رغبتی که در دیدارهای اخیر غیبت داشت این بار در کنار رسول پناه و هاشمی حضور یافت تا هر سه عضو هیئت مدیره قرمزها در این جلسه حاضر باشند.

 

محور صحبت ها در این جلسه راجع به میزان آمادگی بازیکنان و همچنین تصمیم سازمان لیگ برای آغاز تمرینات و مسابقات بود که تحت تاثیر نظر ستاد کرونا خواهد بود. یحیی و مدیران پرسپولیس در مورد برنامه ریزی برای تمرینات نیز صحبت کردند. این در حالی است که در 45 روز اخیر با برنامه کادرفنی بازیکنان مشغول انجام تمرینات هستند.

 

به گفته سایت رسمی پرسپولیس هیئت مدیره مصمم است ضمن در اولویت قرار داشتن مباحث مربوط به سلامت اجتماعی و اعضای تیم‌ها و دیگر دست اندرکاران مسابقات برنامه‌ریزی‌ها به ‌گونه‌ای باشد که هر زمان نهاد‌های ذیربط در امر سلامت بهداشت و فوتبال شرایط را برای آغاز دوباره فوتبال مهیا دانستند  لیگ جاری در زمانی که ممکن است ادامه یابد. هیات‌ مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین بر سر مخالفت با نیمه کاره رها شدن رقابت‌های لیگ اتفاق نظر داشت و آن را اعلام کرد.

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .