خانه » اخبار » اخبار ورزشی » برگزاری لیگ رومانی در ترکیه، بدترین سناریوی ممکن

برگزاری لیگ رومانی در ترکیه، بدترین سناریوی ممکن

در روزهای اخیر برخی رسانه‌ها اعلام کردند که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ1 رومانی قصد دارند بازی‌های باقی‌مانده از فصل جاری این لیگ را از تاریخ 25 اردیبهشت‌ماه در شهر آنتالیا ترکیه برگزار کرده و پرونده این فصل را ببندند.

 

 

این خبرها اعتراض زیادی را در رومانی به دنبال داشته. بوگدان آندونه سرمربی باشگاه آسترا یکی از این معترضین است که سفر به ترکیه و برگزاری بازی‌های لیگ رومانی در این کشور را تاریک‌ترین سناریویی دانست که فوتبال رومانی می‌تواند با آن مواجه شود.

 

 

بوگدان آندونه در گفتگو با تی‌آنلاین رومانی در این باره گفت: من معتقدم خیلی بعید است چنین اتفاقی در عمل بیفتد. اگر در زمانی که لیگ رومانی در ترکیه در حال برگزاری است فقط یک نفر از بازیکنان کادر فنی کارکنان باشگاه‌ها یا مسئولین برگزاری مسابقات به کرونا مبتلا شوند همه چیز متوقف شده و ما در ترکیه گیر می‌افتیم. دیگر امکان ندارد بتوانیم برگردیم چون ترکیه اجازه خروج یا هر گونه حرکتی به ما نخواهد داد. از این گذشته دمای بالای آنتالیا در آن تاریخ را هم در نظر بگیرید. از این گذشته آنتالیا فقط یک استادیوم استاندارد دارد و بقیه استادیوم‌های این شهر در واقع زمین تمرین هستند. این تاریک‌ترین سناریویی است که می‌تواند برای فوتبال رومانی اتفاق بیفتد.

 

برچسب ها : ,
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .