خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بنزما: ممکن است در لیون بازنشسته شوم

بنزما: ممکن است در لیون بازنشسته شوم

“” کریم بنزما می‌گوید به این فکر می‌کند که وقتی بخواهد بازنشسته شده و کفش‌هایش را بیاویزد به باشگاه دوران کودکی‌اش لیون بازگشته و در این تیم فرانسوی بازنشسته شود.

 

 

کریم بنزما ستاره بزرگ رئال مادرید و فوتبال فرانسه در شهر لیون به دنیا آمده و فوتبال را از ده سالگی در این باشگاه آغاز کرده است. بنزما در ادامه به تیم اول لیون راه یافته و برای این تیم 150 بازی انجام داده است. بنزما به مدت چهار سال از 2004 تا 2008 بازیکن لیون بوده و به همراه این تیم چهار قهرمانی پیاپی در لیگ1 فرانسه بدست آورده.

 

یک سال بعد از آن رئال مادرید به سراغ بنزما آمده و او را راهی برنابئو می‌کند. بنزما در رئال به همراه کریستیانو رونالدو و گرت بیل مثلثی درخشان تشکیل داده و موفق به چهار قهرمانی در چمپیونزلیگ و دو قهرمانی در لالیگا می‌شود.

 

بنزمای 32ساله این روزها با شایعات زیادی درباره آینده‌اش مواجه است. او در مصاحبه با تلویزیون رسمی باشگاه لیون گفت:” برگشتن به لیون؟ خیلی‌ها این را به من می‌گویند. چون همه می‌دانند من چه رابطه مستحکمی با لیون دارم”.

 

ستاره فرانسوی رئال در ادامه گفت:” بازگشت من به لیون همین حالا ممکن نیست چون من در بهترین باشگاه دنیا بازی میکنم و هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارم. ولی ممکن است به لیون برگردم و بازنشسته شوم چرا که نه؟ به هر حال من به لیون برخواهم گشت چه به عنوان فوتبالیست و چه به هر عنوان دیگری”.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .