خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بهترین بازیکن دنیا را داریم و قهرمان اروپا می شویم

بهترین بازیکن دنیا را داریم و قهرمان اروپا می شویم

پس از اتمام لیگ های داخلی یوفا در نظر دارد تا ادامه لیگ قهرمانان را به هر شکلی برگزار کند. سناریوهای مختلفی در این زمینه منتشر شده از جمله انجام همه بازی ها به صورت مجتمع در یک کشور بی طرف و قرار است 4 روز دیگر در مجمع عمومی یوفا در این مورد تصمیم گیری شود.

هنوز 4 بازی از دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باقیمانده از جمله بازی برگشت بارسا و ناپولی که طبق برنامه باید اواخر اسفند ماه در نوکمپ برگزار می شد اما گفته می شود شاید به ورزشگاه لیسبون منتقل شود.

 

 

 

 

کیکه ستین در نشست خبری روز گذشته خود در این رابطه گفت:« اینها همه حدس و گمان است و باید ببینیم تصمیم نهایی چه خواهد بود. اگر قرار باشد در نوکمپ بازی نکنیم قطعا کمی به ضررمان خواهد شد. وقتی ناپولی بازی رفت را در زمین خودش میزبان بوده چرا ما بازی برگشت را در نوکمپ میزبان نباشیم؟ متاسفانه وضعیت فعلا اینگونه است و هر تصمیمی گرفته شود باید بپذیریم؛ چون گزینه دیگری نیست.

ما در لالیگا با رئال در رقابت قهرمانی هستیم و با دو امتیاز بیشتر فعلا شانس بیشتری داریم. 11 بازی باقیمانده و برای هر دو تیم سخت است که بخواهند همه امتیازات را کسب کنند. در لیگ قهرمانان اما معتقدم شانس بسیاری برای قهرمانی داریم. لیونل مسی بهترین بازیکن دنیا برای ما بازی می کند و این برابر هر حریفی توازن را به سود ما خواهد کرد.»

 

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .