خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بهره برداری از ورزشگاه شهید سلیمانی در خردادماه 

بهره برداری از ورزشگاه شهید سلیمانی در خردادماه 

حیدر علی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس که پیش از ظهر امروز یکشنبه هفتم اردیبهشت ماه درحاشیه بازدید مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشوراز ورزشگاه 6 هزار نفری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شیراز سخن می‌گفت افزود: این پروژه جزو مصوبات سفر مقام معظم رهبری در سال ۸۷ است اما عملیات احداث آن عملاً از سال ۹۵ آغاز شده است.

وی با بیان اینکه به دنبال یافتن مقصر علت تاخیر در آغاز عملیات اجرایی این پروژه نیستیم افزود: عوامل مختلفی باعث شده تا از سال ۹۵ تا ۹۷ روند اجرایی این پروژه با سرعت کمی پیش رود اما ساخت آن از سال ۹۷ و با حمایت مقام عالی وزارت و استاندار فارس سرعت گرفت تا جایی که اکنون نزدیک به ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در آن حاصل شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در ادامه این بازدید که معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس نیز حضور داشت افزود: متأسفانه از بهمن ماه ۹۸ تا کنون بار دیگر برخی عملیات های اجرایی با سرعت کمی پیش می‌رود.

 

کامیاب افزود:بخش‌های باقیمانده در این پروژه در جبهه‌های مختلف است و می توان همزمان آنها را به پایان برد.

وی با اشاره به تاکید وزیر ورزش و جوانان مبنی بر لزوم به بهره برداری رسیدن این پروژه تا دو ماه آینده از مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور خواست تا با رفع مشکلات پیمانکار شرایط را برای افتتاح این مجموعه تا دو ماه آینده فراهم سازد.

گفتنی است در این بازدید همچنین دکتر رضایی معاون عمرانی استانداری فارس معاونین توسعه منابع و پشتیبانی و امور عمرانی اداره کل ناظرین و پیمانکاران پروژه نیز حضور داشتند.

حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نیز پیش از ظهر امروز یکشنبه هفتم اردیبهشت در حاشیه بازدید از پروژه ۶ هزار نفری شیراز سخن می‌گفت و در رابطه این پروژه عنوان کرد: این پروژه یکی از زیباترین مجموعه های ورزشی کشور است که می‌تواند زیرساخت‌ها قدرت توسعه ورزش قهرمانی در استان فارس و کشور فراهم تر از قبل کند.

 

وی با اشاره به تاریخچه کلنگ زنی و روند اجرایی این پروژه گفت: ساخت این پروژه عملاً از سال ۹۷ جدی شده است و در طول دو سال گذشته با سرعت خوبی پیش رفته است.

کریمی این سرعت عمل را نتیجه تاکید وزیر ورزش حمایت استاندار و اراده موجود در مجموعه اداره کل ورزش و جوانان فارس دانست.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گره موجود در این پروژه برای تکمیل کارهای جزئی باقیمانده را عدم ابلاغ اعتبار به این شرکت عنوان کرد و افزود: با توجه به تاکید وزیر ورزش و جوانان مبنی بر لزوم تکمیل این پروژه تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا ورزشگاه شش هزار نفری شیراز در دو ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

 

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .