خانه » اخبار » اخبار ورزشی » به خاطر بارسا همسرم به من مشکوک شده بود!

به خاطر بارسا همسرم به من مشکوک شده بود!

مارتین برایثویت در ماه فوریه بود که جذب بارسلونا شد. انتقال او خارج از پنجره زمستانی و پس از آن صورت گرفت که بارسا به دلیل مصدومیت شدید عثمان دمبله توانست مجوز جذب یک مهاجم را به دست بیاورد.

نسبت به ستاره دانمارکی لگانس در بارسا خوشبینی های زیادی وجود نداشت ولی او توانسته در بازی هایی که به میدان رفته نمایش های خوبی ارائه دهد. برایثویت چندی پیش گفت که در بارسا کسی مثل او از لحاظ بدنی آماده نیست و اینکه قصد دارد سال ها برای این باشگاه بازی کند و به این قضیه اطمینان دارد.

 

 

 

 

برایثویت زمانی که شایعات انتقالش به بارسا مطرح شد ترجیح داد این مساله را حتی از همسرش نیز پنهان کند چرا که قصد نداشت به او امید واهی بدهد. برایثویت در ابتدا تصور می کرد همه چیز در حد حرف است. او به دیلی میل گفت:« روزهای قبل از نهایی شدن انتقالم به بارسا تماس های زیادی با من گرفته می شد. بارسا با مدیر برنامه هایم در حال مذاکره بود ولی این قضیه را از همه حتی همسرم پنهان کرده بودم.

در واقع چیزی قطعی نبود و ممکن بود مذاکرات به جایی نرسد. نمی خواستم به اطرافیانم امید واهی بدهم. در سرمای زمستان مادرید بیرون می رفتم تا پاسخ تلفن ها را بدهم. در نهایت همسرم به من مشکوک شد و تصور کرد به او خیانت می کنم. او این قضیه را حتی با من در میان گذاشت و بالاخره مجبور شدم بگویم که بارسا قصد جذبم را دارد.»

 

برایثویت در مورد تجربه بازی برای بارسا گفت:« در بارسا آنقدر بازیکن بزرگ وجود دارد که باید همیشه در بالاترین سطح باشید. هر روز در تمرینات این استرس را تجربه می کنم چرا که دور و بر من تمام بازیکنان از بهترین های دنیا هستند. کار شما با توپ و به خصوص در فضاهای کوچک باید خوب باشد و بیشتر تمرینات ما نیز روی این قضیه تمرکز دارد. در همین مدت اندک حس کرده ام که تا چه اندازه نسبت به گذشته پیشرفت کرده ام.»

 

 
.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .