خانه » اخبار » اخبار ورزشی » به خاطر دل‌بوسکه نمی‌خواستیم جشن قهرمانی بگیریم

به خاطر دل‌بوسکه نمی‌خواستیم جشن قهرمانی بگیریم

“” رئال مادرید فصل 03-2002 با هدایت ویسنته دل بوسکه توانست قهرمان لالیگا شود. تا هفته های پایانی رقابت برای قهرمانی بین رئال مادرید و سوسیداد بود و در نهایت کهکشانی ها با پیروزی 3-1 بر بیلبائو توانستند قهرمانی خود را قطعی کنند.

رئال البته در نیمه نهایی لیگ قهرمانان با شکست 4-3 در مجموع دو بازی رفت و برگشت برابر یوونتوس از راهیابی به فینال باز ماند. شکستی که مقدمه برای اخراج ویسنته دل بوسکه را فراهم کرد. اتفاقی که در پایان فصل رخ داد و کارلوس کی روش جای او را گرفت.

 

 

 

 

ایوان اِلگرا مدافع سابق رئال در مورد اخراج دل بوسکه گفت:« شنیده بودیم که قرار است دل بوسکه اخراج شود. ما قهرمان لالیگا شده بودیم و قرار بود به ساختمان شهرداری برای جشن قهرمانی برویم. بازیکنان تصمیم گرفته بودند به خاطر اخراج دل بوسکه به این مراسم نروند اما در نهایت تصمیم عوض شد و در جشن قهرمانی حاضر شدیم.

سران باشگاه می خواستند دل بوسکه را اخراج کنند ولی ما مخالف بودیم و آن تصمیم را غیرمنصفانه می دانستیم.»

 

اِلگرا در دوره ای مدافع رئال بود که تیم پر از ستاره های کهکشانی بود:« زیدان بکام و فیگو بیش از همه حرفه ای بودند و روبرتو کارلسو و رونالدو نازاریو کمتر. آنها اگر شنبه بازی داشتیم و می بردیم فردایش با هواپیمای اختصاصی خود به تفریح می رفتند ولی اگر یکشنبه بازی داشتیم جمعه یا شنبه این کار را انجام نمی دادند.»

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .