خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بکام به دنبال خرید خامس برای اینتر میامی

بکام به دنبال خرید خامس برای اینتر میامی

“” بکام که بین سال های 2003 تا 2007 برای رئال مادرید بازی کرد یکی از ستاره های تیم کهکشانی بود و رابطه بسیار خوبی با پرز دارد.

خامس در چند فصل اخیر جایگاه ثابتی در ترکیب رئال نداشته و حتی برای مدتی به بایرن مونیخ قرض داده شد و اکنون نیز رئالی ها آماده اند تا در صورت دریافت یک پیشنهاد مناسب او را به باشگاه دیگری واگذار کنند.

سایت گل ادعا کرده که علی رغم نمایش های نه چندان خوب خامس در چند فصل اخیر بکام او را گزینه مناسبی برای تیمش و افزایش توجهات به آن می داند. خرید بازیکنی در اندازه های خامس که همچنان در سال های اوج دوران حرفه ای اش قرار دارد برای کل لیگ MLS هم اتفاق جذابی خواهد بود.

 

 

از سوی دیگر نمایندگان بکام هم مذاکرات غیر رسمی را با وکلای خامس آغاز کرده اند. خامس تنها یک سال دیگر با رئال قرارداد دارد و در صورتی که در این تابستان به باشگاه دیگری واگذار نشود در ژانویه آینده می تواند به صورت آزاد با یک باشگاه دیگر قرارداد امضا کند؛ اتفاقی که رئالی ها اصلا دوست ندارند رخ بدهد.

بکام که تجربه سال ها بازی در سطح اول فوتبال دنیا و باشگاه هایی مانند منچستریونایتد رئال مادرید میلان پاری سن ژرمن  و لس آنجلس گلکسی را دارد در حال استفاده از این تجربیات و همین طور روابطش برای ساختن تیمی مدعی در MLS است.

برای مثال او دیدار دوستانه ای را با رئال وایادولید برای تیمش ترتیب داده؛ تیمی که سهام عمده اش در اختیار رونالدو نازاریو دالیما هم تیمی سابقش در رئال است.

هنوز مشخص نیست که خامس مایل است در این مقطع از دوران حرفه ای اش فوتبال اروپا را ترک کند یا نه؛ به ویژه اینکه او از باشگاه هایی مانند آرسنال منچستریونایتد اورتون و وولوز نیز پیشنهاد دارد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .