خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بکن باوئر: غیبت تماشاگران، تاثیری روی کیفیت بازی ها ندارد

بکن باوئر: غیبت تماشاگران، تاثیری روی کیفیت بازی ها ندارد

رقابت های بوندس لیگا که مانند سایر لیگ های معتبر اروپایی به دلیل شیوع کرونا متوقف شده بود از هفته قبل دوباره به جریان افتاد و بایرن مونیخ روز گذشته در اولین دیدار خانگی اش در ورزشگاه خالی آلیانس آره نا 5-2 آینتراخت فرانکفورت را شکست داد.

بکن باوئر که بازی دیروز را از داخل ورزشگاه تماشا کرد تایید کرد که برگزاری بازی ها در ورزشگاه های خالی در کشوری که فرهنگ هواداری اهمیت زیادی دارد بسیار ناامیدکننده است. اما تاکید کرد که از تماشای بازی لذت برد و فکر نمی کند که غیبت تماشاگران تاثیری روی عملکرد بازیکنان داشته باشد.

او به Sport1 گفت: در این شرایط بدون هواداران و جوی که آنها ایجاد می کنند این بازی یک فوتبال استثنایی بود. باید از هر دو تیم تقدیر کرد. واقعا فوتبال خوبی بود.

 

 

بایرنی ها در فرم بسیار خوبی هستند اما فرانکفورتی ها هم خیلی خوب بازی کردند. آنها 3-0 عقب بودند اما بازی را 3-2 کردند. بعد از آن بایرنی ها دوباره خودشان را جمع کردند و ناگهان بازی 5-2 شد. خیلی بازی جذابی بود.

بکن باوئر همچنین در مورد برگزاری رقابت ها در این شرایط گفت: فکر می کنم تا وقتی همه قوانین را رعایت کنند می توان به این شرایط ادامه داد. این شرایط برای هواداران فوتبال کاملا رضایت بخش نیست زیرا نمی توانند به ورزشگاه ها بروند. بازیکنان هم از این شرایط نیستند.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .